реклама
Програма навчання депутатів

weekler Студент Черкаського бізнес-коледжу Дмитро Вакуленко разом із другом-айтішником Іваном Артеменком розробили мобільний додаток Weekler, який дозволяє у режимі онлайн дізнатися розклад пар у навчальному закладі.

Іван Артеменко Розробник черкаської команди MasterofCode Іван Артеменко каже:ще під час навчання мріяв створювати своїми руками продукти, якими потім зможуть користуватися інші.

– З Дімою кілька разів обговорювали ідеї, що це може бути. Під час однієї з таких розмов я зачепився за ідею створення централізованого розкладу для навчальних закладів Черкас. Але оскільки це був уже серпень, і залишалося трохи більше місяця до навчання, вирішили зробити це поки що лише для коледжу, в якому навчається Діма.

За словами Івана, додаток складається із двох частин: адміністративної, яку заповнює дирекція закладу, та візуальна – та, в якій уже студенти бачать розклад.

– Найважчим під час створення додатка було створити зручну адміністративну панель для завантаження і редагування розкладів. Потрібно було файли формату Excel перетворити у зручний формат, який підходив би під нашу адмінку. І це був справжній челендж, тому що тут не було готового рішення, – ділиться Іван Артеменко.

Дмитро Вакуленко Перша версія програми вийшла ще до початку нового навчального року. Та її постійно вдосконалюють. Останнє оновлення додатка Weekler вийшло кілька днів тому – у ньому з’явилася інформація про заміну пар.

– Технологія, яку ми використовуємо, дозволяє оперативно вносити зміни у додаток і відображати їх миттєво. Це головна “фішка” цього оновлення, – переповідає співавтор додатка, студент ЧДБК Дмитро Вакуленко. – На сьогодні Weekler безкоштовно доступний для всіх студентів і викладачів у AppStore та GooglePlay. Його завантажили більше 500 користувачів.

На переконання розробників, після доопрацювання додаток можна буде поширити і в інших навчальних закладах. Але тут на них чекатиме новий виклик: придумати універсальний формат розкладу, який підходив би для всіх вишів.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Гроші 06.12.2018 10:30
Молодці, за такими хлопцями майбутнє України! А не за "активістами"-мордоворотами, які нічого корисного не створюють. Напевне, в коледжі хороше керівництво, яке підтримує студентську творчість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Черкащанин 06.12.2018 05:56
Молодці хлопці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама