реклама
Привітання від міського голови
реклама
У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся благодійний ярмарок. Захід традиційно організовує колектив навчально-наукового інституту історії і філософії. Цього року до доброчинної ініціативи доєдналися представники ННІ української філології та соціальних комунікацій, профспілка університету.

DSC_1890

Студенти стали активними учасниками акції. Вони принесли книги, одяг, предмети декору, гаджети, власні вироби та випічку. За словами голови первинної профспілкової організації ЧНУ Анатолія Стеценка, на зібрані кошти будуть придбані подарунки для дітей, які перебувають на лікуванні в обласному центрі дитячої онкології та гематології.

DSC_1946

— Ми живемо у непрості часи, тому так важливо бути людяними, уважно і чуйно  ставитися до інших. Зважаючи на це, в університеті проводять низку доброчинних акцій — від маленьких ініціатив до благодійних фондів. Традиційно ця діяльність активізується напередодні різдвяних свят. А взагалі для Черкаського національного благодійність — це поклик серця, поклик душі дарувати добро тим, кому це необхідно, — зазначив ректор Олександр Черевко.

DSC_1936

Про це повідомляє сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

DSC_1912

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама