«З великим болем повідомляємо, що вчора ввечері ворожа куля забрала життя нашого побратима Олександра Коломійця (1989 р.н.) Трагедія сталася, коли він під час виконання бойового завдання знаходився на спостережному посту.
Веселий, кращий навідник-оператор в роті, ні з ким ніколи не сварився, душа компанії. Родом з Черкащини. Ми обов’язково помстимося за його смерть та за всіх, хто загинув від рук людиноненависницького ворога.
Близькі, рідні та друзі Олександра, прийміть щирі слова співчуття від командування та особового складу нашої бригади», - пишуть у прес-службі Закарпатського легіону.
Нагадаємо, 7 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил російські окупанти 13 разів відкривали вогонь по оборонних укріпленнях українських військ.
реклама
Коментарі
Жило б, бідосненьке, у будинку, як і всі - може, виросло б нормальним, а не ненависним до землі, де росло.
Я мову вчив у 8 школi,шо знаходилась у районi "Вокзал".Ця школа була україномовна,та тiльки у класах було дуже мало учнiв.Не хотiли вчити арифметику на укранїський мовi.Було дуже смiшно-Электрическая цепь-Электричне коло.Деякi
копицi не розумiли-чому цепь -це не ланцюг.
"Вор кричит-держи вора",а рускоязычный Рупель? І на останнє: От і виходить,що соромно не від самого слова "окраїна",котра має зовсім інший сенс,а від непродуктивної роботи твого мізку,котрий не спромігся навіть того,щоби вивчити нашу державну мову,чим же ти розумніший від клоуна "Азірова",з "бімби" котрого сміється весь світ?...)))
Карта «Білої Русі або Московії» француза Юбера Жайо (1685). Наддіпрянщина показана як «Україна (Vkraina) або край козаків».
Карта Східної Європи італійця Вінченцо Марія Коронеллі (1690). Правобержжя і Лівобережжя з Києвом позначені як VKRAINE ou PAYS DES COSAQUES (Україна або Країна козаків); Слово OKRAINA (Окраіна) вжито стосовно Задоння і Рязані — московського порубіжжя.
Украї́на або Вкраї́на[1] (давньорус. Ѹкранnа, Въкранna; лат. Vkraina) — топонім у Східній Європі. Вперше згадується в Київському літописі під 1187 роком, у зв'язку із смертю переяславського князя Володимира Глібовича на Посульському рубежі.[2] З 19 століття назва території обабіч Дніпра, між Доном і Сяном, та Прип'яттю і Чорним морем, заселена переважно українцями.-Вікі в поміч,вчись,сту денте,поки я живий!...)))
«Україна» — це не «окраїна»
Назва нашої країни УКРАЇНА з'явилася в останній чверті XII ст. Уперше в Іпатському списку «Повісті минулих літ», де літописець розповідає про смерть переяславського князя Володимира Глібовича у 1187 р., сказано: «І плакали по ньому всі переяславці... За ним же Україна багато потужила». Через два роки, у 1189 р., було відзначено, що князь Ростислав приїхав «до України Галицької»Вчись ,студенте!...
Солдат ты прямой ,как кирзач,если бы ты не был молодняком сопливым,хоть и
"повоевашим"то смотрел фильм выпуска 1979года,там был один персонаж под такой фамилией.
ну а на твой вопрос-простой ответ:По Вашей логике(свидомых ) , некий питекантроп, выведясь из обезьяны в Африке, пришел на берега Днепра, и тут потихоньку
переродился в украинца, от которого произошли русские, белорусы
и прочие народы вплоть до индусов .
"Православных теснили и притесняли со всех сторон. Очень не нравились слова «Русь» и «русский», поэтому иудеи ,которым отдали в аренду церкви и русские земли,завоеванн ые поляками сначала Малороссией. Потом опомнились, что здесь есть слово «рос», и перезвали Окраиной. Слово «окраина» — это позорное и унизительное слово! И позже узаконили слова «Украина» и «украинцы», чтобы охотно забыли название «русский» и навсегда оторвались от святой и православной Руси».
Преподобный Лаврентий Черниговский
Послушай Шурпетов - а кто вообще такие РУССКИЕ?Где их корни?Вот в твоей фамилии звучат явно азиатские нотки.Лозунг "УБЕЙ РУССКОГО" зазвучит в Украине только в двух случаях: 1.Прямая вооруженная агрессия со стороны запоребрика с обьявлением войны.2-если ваша "пятая колонна", в лице таких как ты, начнет "чудить" с оружием в руках на нашей территории.Возможен,правда , и третий вариант, но его пока рассматривать не будем.Так что - успокойся пока.Всему свое время.
Стрічка RSS коментарів цього запису