реклама
Центр занятості
реклама

В рамках проведення операції «Акциз-2018», спрямованих на детінізацію ринку підакцизних товарів, виявлення та руйнування схем їх незаконного виробництва та обігу, а також розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області  припинено діяльність чергової незаконної автозаправної станції.

Так, в ході розслідування кримінального провадження встановлено громадянина, який здійснював придбання, зберігання, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів (дизельного палива) на «підпільній» АЗС у місті Жашкові.

фото_1

За результатами санкціонованого обшуку за адресою місцезнаходження нелегальної АЗС проведено демонтаж автозаправного комплексу, що використовувався у протиправній діяльності, та вилучено з незаконного обігу 1,2 тис. літрів дизельного палива.

Загальна сума вилучених та переданих на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей становить 336  тис. гривень.

Триває слідство.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама