реклама

реклама

17 грудня Черкаській міськраді видалося розблокувати бюджет міста. Містяни отримають зарплати, комунальним підприємствам забезпечено безперебійну роботу. Завдяки об’єднавчій роботі голови Секретаріату ВО “Свобода” Руслана Кошулинського депутати різних фракцій міської ради таки відкинули свої протиріччя та проголосували зміни до бюджету.

Про це інформує прес-служба партії.

На звернення громадян до ВО “Свобода” голова Секретаріату приїхав у Черкаси з робочим візитом. Руслан Кошулинський зустрівся з партійним активом міста. Серед іншого голова Секретаріату дав доручення секретарю Черкаської міської ради свободівцю Ярославу Нищику зібрати погоджувальну раду голів фракцій та узгодити порядок денний сесії.

Водночас зауважимо, що «свободівці» - серед тих депутатів, хто не відвідував попередні засідання сесії і через них, а також через «батьківщинівців», «Самопоміч» та «Черкащани» зривалася сесія…

754

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Містянин 22.01.2019 15:59
Чекаємо приїзду Кошулинського. Без доручення Нищику свобода бюджет не приймає :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Надія. 18.12.2018 14:03
Не завдяки, а наперекір.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Цинік 18.12.2018 09:20
Новий лозунг на вибори..."Свобода - зашморг для народу"...)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Я знаю 17.12.2018 22:49
А скоро громада почне все більше взнавати як тіпа чесна партія ставить умови і збиває капусту з підприємців та громадян черкас. Починаючи від Воронова, закінчуючи соціальним департаментом да двома замами. Швондєри!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #6 Стиць 17.12.2018 20:04
Кончена партія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Гроші 17.12.2018 18:49
Як сам себе не похвалиш, ніхто не похвалить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #4 Надія. 17.12.2018 18:20
Нищик не в змозі виконувати свої прямі обов'язки без допомоги старших товаришів?! Ну навіщо було погоджуватись займати відповідальну посаду, якщо не достатньо ні розуму ні здібностей працювати на благо міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #3 Гнать їх у Молдову! 17.12.2018 17:27
"Свободі" - повний капут! Не партія, а збіговисько *************** **
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #2 правда 17.12.2018 17:24
ну і бруд і гнилизна зібрались в цій свободі....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+45 #1 Гуляйте поза горою 17.12.2018 16:10
"Свободівці", ви - невиправні (у випадку Черкас - ще й продажні) кре....и.
А ваш Колушинський - маріонетка, якою розкололи Правий рух :-x