Духовенство Уманської єпархії на чолі з її керуючим – митрополитом Уманським і Звенигородським Пантелеімоном висловило підтримку Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію та вірність УПЦ, повідомляє офіційний сайт Уманської єпархії УПЦ Московського патріархату.

DSC_0028

26 грудня у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані пройшли загальні збори духовенства Уманської єпархії, які очолив митрополит Пантелеімон.

Засідання розпочалось і закінчилось спільною молитвою.

На зборах були присутні благочинні, керівники єпархіальних відділів, клірики єпархії.

Владика Пантелеімон виступив із доповіддю про життя єпархії в 2018 році, охарактерзувавши основні сфери життя і діяльності єпархії. Спільною молитвою учасники зборів пом’янули кліриків єпархії, які відійшли у Вічність у 2018 році.

По закінченні доповіді значну частину зборів було присвячено розгляду практичних питань пастирської діяльності. Архіпастир дав настанови священнослужителям та відповів на питання, які їх турбували.

Духовенство Уманської єпархії одностайно висловило підтримку Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Предстоятелю Української Православної Церкви та підтвердило свою вірність Українській православній церкві.

На завершення засідання митрополит Пантелеімон подякував духовенству за пастирські труди і звернувся до усіх присутніх зі словами привітання з наступаючими різдвяними святами.

реклама

Коментарі  

 
-4 #36 дедушка Ох 02.01.2019 18:46
Цитую ЗСУ:
Сафроній і в області здав свої позиції.Палкі вів проповіді та швидко згас. Старість не радість.Релігійна громада УПЦ Московського патріархату села Скибин Жашківського району першою на Черкащині перейшла пінійд юрисдикцію Православної церкви України.

пiшов у дупу московська пiдстилка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #35 Реаліст 02.01.2019 15:53
Цитую ЗСУ:
[quote name="Черкащанин"]
А при чому Софроні?
Сафроній був Тому йому далеко до митрополит Пантелеімон, тім паче до дій громади Скибина.

Що ти мелеш?! Пантелеймон відкрито підтримує москву - і наполягає на цьому! Скибин вийшов з-під мацкви не завдяки, а всупереч Пантелеймону. Якщо не тямиш в темі - то хоч не сунься в неї! А Софроній вже завив, що більше нічого спільного з МП мати не хоче, але відносно своїх дій остаточно визначиться після надання Томосу, до якого залишилося всьго 5 днів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #34 ЗСУ 02.01.2019 13:22
[quote name="Черкащанин"]
А при чому Софроні?
Сафроній був авангардом по автокефалії.Його проповідь- незалежній країні незалежна церква. При обговоренні та рішенні питання Української церкви він відсторонивсь від цього процесу. Там де потрібно висловити свою думку і впевнити у цьому духовенство,він сховався за своїм віком та здоров.ям.Це звичайне боягузство.Тому йому далеко до митрополит Пантелеімон, тім паче до дій громади Скибина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #33 Черкащанин 02.01.2019 11:02
Цитую ЗСУ:
Сафроній і в області здав свої позиції.Палкі вів проповіді та швидко згас. Старість не радість.Релігійна громада УПЦ Московського патріархату села Скибин Жашківського району першою на Черкащині перейшла пінійд юрисдикцію Православної церкви України.

А при чому Софроній до Скибина? Громада Скибина якраз належала до території, якою "керував" згаданий у цій публікації митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон. Спробував "прижать гайку", щоб москву слухалися - то Скибин його і відфутболив. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 ЗСУ 01.01.2019 22:00
Сафроній і в області здав свої позиції.Палкі вів проповіді та швидко згас. Старість не радість.Релігійна громада УПЦ Московського патріархату села Скибин Жашківського району першою на Черкащині перейшла пінійд юрисдикцію Православної церкви України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #31 Сергій 01.01.2019 17:31
До християнства в нас була своя релігія! Віримо в Дажбога!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #30 Дедушка Ох 01.01.2019 16:51
Цитую дедушка хэндэ хох:
Цитую Dedushka OX:
Цитую Питання:
[quote name="степан"] Ви скажіть прямо Ви за Московську Церкву і Кирила Гундяєва чи за Українську Церкву?


Я лично за религию Майя.Майя верили во множество богов и считали, что каждый элемент жизни и природы олицетворяет отдельный бог.

Какой дедушка, прогрессивный :-* А попробуй в Мацкве такое толкать. Быстро мозги на место поставят и научат родину правильно любить :lol:

Ты полный йолоп,во всех странах де я живу свобода вероисповедания .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 дедушка хэндэ хох 31.12.2018 22:20
Цитую Dedushka OX:
Цитую Питання:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #28 Ввірянин 31.12.2018 16:08
А Софроній кого підтримує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 Небайдужий 31.12.2018 16:06
Цитую степан:
Навіщо скільки галасу навколо цієї теми? Вам хтось покійника безкоштовно відсіпває, чи може дитину похрестять даром, а може обвінчають задарма? Свічки і решта ритуальних товарів безкоштовні? Дядьки ділять бізнес і причому немалий, а дехто піариться на цій темі. Треба розрізняти віру і релігію і тоді все стане на свої місця.

Молодець Степан, дуже влучно і правильно сказано!