Міського голову Кам’янки Володимира Гарнагу вчора затримали працівники черкаського УСБУ. Місцевий підприємець приніс меру 30 тисяч гривень, за «вирішення питань». Мера одразу заарештували і відвезли в Черкаси, тож запланована на сьогодні сесія міської ради не відбулася. Про це інформує сайт "Про Головне" з посиланням на депутатів Кам’янської міської ради.

В обласному управлінні УСБУ інформацію підтверджують і обіцяють розповісти всі подробиці трохи згодом.

Володимир Гарнага став мером Кам’янки в 2010 році як самовисуванець. Утім, його активно підтримували комуністи.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #26 В.М. 17.04.2012 08:09
Цитую Гурген:
Солошенко...як був колгоспником,та к ним i остався,дарма,щ о був на другому поверсi головою райдержадмiнiст рацii.

+100
Чудак на букву "М"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 О.ЧУПРИНА 16.04.2012 14:13
Цитую Гурген:
Солошенко еге гей,як воно iз провокатором горiлку пить.Дiлiшки дiла рiшать.Як був колгоспником,та к ним i остався,дарма,щ о був на другому поверсi головою райдержадмiнiст рацii.

Якщо є якісь відомості про діяльність ПРОВОКАТОРІВ та їх поплічників,акт ивно інформуйте.Вся Ваша інформація буде використана в процесі над негідниками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Гурген 14.04.2012 10:57
Солошенко еге гей,як воно iз провокатором горiлку пить.Дiлiшки дiла рiшать.Як був колгоспником,та к ним i остався,дарма,щ о був на другому поверсi головою райдержадмiнiст рацii.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 міська рада 12.04.2012 15:58
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Коментар Микола из команды провокатора?

Микола і шматок нігтя гарнаги не коштує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 міська рада 12.04.2012 15:56
Цитую Микола:
Цитую Людмила:
Не віримо! Я висловлюю думку багатьох Камянчан! Чому ніхто до нього не зміг зробити наше місто таким затишним, чистим! Не соромно буде перед туристами, коли зроблять наше місто - містом зеленого туризму. А кошти ! Де їх брати? Адже в районі не працюють потужно ті підприємства, які раніше поповнювали міський бюджет. Про це запитайте у інших осіб, горе -керівників!

Ви поспілкуйтеся з тими людьми, чиїми руками все це робиться. Вони вам багато повідають про методи роботи мера

Це впевнена та принципова людина. До якої Вам ще дуже далеко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 міська рада 12.04.2012 15:55
Цитую Микола:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не похоже на Гарнагу,хабарів він не брав.А ОСЬ ПРО КРАДІЖКИ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ЗНАЄ БАГАТО. Мабуть хочуть закрити йому рота.

Бо сам вкрав не один кубометр того самого газу. Газовики перехрестилися, коли його обрали мером і пили шампанське, а міськрада пила в той час валерянку

Цитую Микола:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Не похоже на Гарнагу,хабарів він не брав.А ОСЬ ПРО КРАДІЖКИ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ЗНАЄ БАГАТО. Мабуть хочуть закрити йому рота.

Бо сам вкрав не один кубометр того самого газу. Газовики перехрестилися, коли його обрали мером і пили шампанське, а міськрада пила в той час валерянку

Дорогенький скажи ти мені прізвище того хто в міській раді валеріанку пив. чогось мені здається, що ти помиляєшся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 05.04.2012 14:05
Коментар Микола из команды провокатора?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 КФІ 27.03.2012 10:17
Цитую №2:
[quote name="Чмижина"]Таких, як Гарнага і Ременюк знищують

Той з СБУшниками конфліктував і цей не жалував. Той був надто незалежний і цей.
А таких не любить номенклатурно-ГеБешна мафія.
Почерк і методи ті самі. Однаково і підставили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #18 Микола 22.03.2012 22:27
Цитую ФК НАША РЯБА:
Впевнені в невинуватості В.В.Гарнаги. Він і м"яча з футбольної команди собі до дому не понесе. А провокатора -до відповіді!

А навіщо йому той мяч. додому носив гроші ті,що недовкладав футболістам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #17 Микола 22.03.2012 22:25
Цитую Людмила:
Не віримо! Я висловлюю думку багатьох Камянчан! Чому ніхто до нього не зміг зробити наше місто таким затишним, чистим! Не соромно буде перед туристами, коли зроблять наше місто - містом зеленого туризму. А кошти ! Де їх брати? Адже в районі не працюють потужно ті підприємства, які раніше поповнювали міський бюджет. Про це запитайте у інших осіб, горе -керівників!

Ви поспілкуйтеся з тими людьми, чиїми руками все це робиться. Вони вам багато повідають про методи роботи мера