реклама

реклама

Є пропозиція цьогоріч вдвічі збільшити кошти на реалізацію черкаської міської програми «Громадський бюджет» – із 10 млн грн до 20 млн грн.

49947339_1814082255386766_8064513014839115776_n

Про це у «Фейсбуці» написав міський голова Анатолій Бондаренко.

«Водночас, знаю проблематику та приймаю критику, яка останнім часом лунала щодо переможців конкурсу, – додав мер. – Хочу почути пропозиції громади: що необхідно змінити/допрацювати у програмі "Громадський бюджет"?»

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Парткасса 13.01.2019 22:03
Недавно дивився на Антені пані Кужель, так ця жи**вка відкрито заявила, що її цікавить тільки робота двох органів у області. Це держгеокадастр (і навіть назвала розмір хабарів для оформлення земельних ділянок та паїв і кого зарахувала у резерв на ці посади) та реєстраційну службу. Більше її у області нічого не зацікавило. Тому, мабуть мер і кинувся дозбирати кошти на вибори "мами", мабуть Коломойський недофінансовує "газову путінсько-лазоренківську принцесу". Куди збігати думаєте? Кинуті гранати вже не прокатять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Є така пропозиція! 10.01.2019 13:24
А давайте, як це давно пропонувалось, на всі бюджетні гроші накупим фанєри, построїм з неї яроплан, посадимо в нього всих можновладців и запустимо його, з ними заразом, до матері Бєні Крика,- бєніной матері!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Надія. 10.01.2019 13:16
Толя, ти скажи - з громадського бюджету легше красти ніж з бюджету розвитку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 1 10.01.2019 13:06
и сразу 10 лимонов отдать Бондаренко и Компании
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Сидоров. 10.01.2019 12:30
Знову гроші на різні проекти. То може не давати йому нові гроші, нехай спочатку старі проекти доробить.А коли доробить , тоді поговорити з ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 степан 10.01.2019 12:26
Ти дороги з тротуарами зроби спочатку клоун, а потім питай, що ще зробити? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Гроші 10.01.2019 12:09
Круто! А потім на ці кошти поставити вдвічі більше парканів навколо шкіл і покласти вдвічі більше сірої тротуарної плитки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Дядя 10.01.2019 11:39
У Зеленского набрался теми "питати у народа")))))

Для начала отчитайся все ли проекты воплощены в жизнь. А есть такие что за два года вы никак не можете выполнить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Тарас 10.01.2019 10:24
Позиція громади давно озвучена - прийміть бюджет на 2019 рік. Чому вся Україна може приймати , а ви - ні? Скільки часу ви будете сидіти на больнічкі?