реклама

реклама

49265738_2345948902353424_1616090906656505856_n «Те, що зараз відбувається, неприпустимо і не узгоджується з нормами моралі», – про це заявив після зірваної сесії міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Це ж не бюджет розвитку. Це загальний бюджет, який потрібен на зарплати бюджетникам тощо. А дехто хоче бюджет ділити десь під столом, та я за публічність. Як можна було не прийти сьогодні? Я хворію, але я прийшов!!! Ви чули крик душі Миколи Кривоноса? Отож, тому я вкотре кажу, що такий склад депутатського корпусу не має права на існування і треба йти на перевибори! – зазначив Анатолій Васильович.

Анатолій Бондаренко зауважив, що скликатиме в понеділок погоджувальну раду, щоб вирішити, як бути далі і коли приймати бюджет.

345

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 ВЛК 12.01.2019 00:06
Хвора, з хворими заключеннями. Куди лікарі дивляться, три тижні лікують, а прогреса ніякого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Для лохов 11.01.2019 12:39
– Це ж не бюджет розвитку. - Бондаренко.

Да дійсно це не бюджет розвитку Це загальний бюджет для забезпечення виборчої компанії своєї політсили. І публічно ї його навчилися "ділити" у перерві сабантуя з нагоди дня народження у Каневі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 иван 11.01.2019 10:02
Бондаренко по болезни уйти в отставку и назначить Ботнара, а замом Кухарчука И все наладится
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Дональд Трамп 10.01.2019 21:46
Опомнилось к пятому году работы,а виноват кто,бондаренко ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #7 Черкас 10.01.2019 13:56
Головне, щоб Юлька не стала президентихою - бо таке, як у Черкасах, буде по всій Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Prada 10.01.2019 13:35
Совість би зібрав свою до кучі Бондаренко і подав у відставку!!! А потім нехай доводить, на нових виборах, правильність своєї позиції. Одночасно і побачить справжній рівень довіри черкащан до нього, бо "старі друзі" вже допомагати не будуть, а зовсім навпаки! От що, насправді, заважає меру піти на перевибори! А ще,- є у нього надія на президентські вибори, але там не все так просто.
Але що йому напрягати мозг,- в черговий раз включить режим "мороз" і ще раз перезимує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Любов Майборода 10.01.2019 13:28
Реальних механізмів розпуску ради на сьогодні не існує. А БЮДЖЕТ ПОТРІБЕН НЕГАЙНО. Ви забов`язані працювати - сідайте і ДОМОВЛЯЙТЕСЬ!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Надія. 10.01.2019 13:09
Неявка на засідання сесії,- перехідний червоний стяг, як для однієї так і іншої сторони.Все залежить від важливості питань що розглядаються, та передбачуваного кворуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 Сидоров. 10.01.2019 12:34
Шо депутати, шо бондаренко одного поля ягода. Вони разом довели Місто до критичної межі.Мож уже пора відкривати кримінальні справи за невиконання своїх службових обов"язків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Мандрика 10.01.2019 12:32
Зате Сидорчук Ліда Миколаіавна, на сесіі,яка не відбулася...