реклама

реклама

Президент України Петро Порошенко 18 січня відвідає Черкащину. У ході візиту візьме участь у відкритті пам’ятника першому митрополиту Української автокефальної православної церкви Василю Липківському та подячному молебні з нагоди отримання Томосу.

1022344857

Також Глава держави планує відвідати Золотоніський та Чорнобаївський райони.

На відкриття пам’ятника акредитовані представники ЗМІ запрошуються на 10.30. Збір – біля Черкаської обласної бібліотеки ім. Т. Шевченка (вул. Байди Вишневецького, 8).

О 13.30 відбудеться виїзд журналістів до районів. Збір – біля обласної державної адміністрації (бул. Шевченка, 185).

Про це інформують в ОДА

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Алекс 19.01.2019 15:27
Цитую Реаліст:
Цитую Гроші:
А навіщо відбудеться виїзд журналістів до районів? Яка мета цього дійства? Нічого не зрозуміло! :-?

Ткаченко "підлампічив" Золотоніський район, Душейко - Чорнобаївський.
А тепер Вельбівець хоче цим похвастаться перед Порошенком. :lol: :lol: :lol:

То можливо Ткаченку треба було всі райони "лампічити", а не тільки Золотоніський і так всі 4 роки гроші втюхував в один район? Всі остальні дороги в районах в повній с..ці, і не стидно в очі людям дивитися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 хх 19.01.2019 13:42
Цитую Черкащанка:
Порошенко даже на западенщине люди послали, решил теперь Черкассы перед выборами проверить.

Думаю не провірить Черкаси, а найти дураків, щоб голосували за нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Великий губер 18.01.2019 09:57
Цитую Реаліст:
Цитую Гроші:

Ткаченко мiг пiдлампiчити хiба що свiй Палац або ресторан. А в областi вiн не зданий був нi до чого. Чого лише варта халабуда, що простояла бiля входу в держадмiнicтрац iю протягом каденцii Ткаченко губернатора
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Черкащанка 18.01.2019 07:49
Порошенко даже на западенщине люди послали, решил теперь Черкассы перед выборами проверить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Не туди везуть 17.01.2019 22:47
Спочатку у оприлюдненому плані візиту була Сміла, тепер - Золотоноша і Чорнобай.
Краще б повезли у Канівський район - показали, що з ним зробила "Наша Ряба"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Реаліст 17.01.2019 20:33
Цитую Гроші:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Гроші 17.01.2019 16:01
А навіщо відбудеться виїзд журналістів до районів? Яка мета цього дійства? Нічого не зрозуміло! :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 хх 17.01.2019 16:00
А як бути не журналістам, які бажають зустрітися з Президентом?