реклама

реклама

18 січня завершився термін прийому документів від претендентів на посаду директора департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА. Загалом їх виявилося п’ятеро.

Як ми раніше повідомляли, першими свої документи подали черкаський психолог, ветеран УНА-УНСО Володимир Мамалига і PR-менеджер Черкаського муздрамтеатру ім. Т.Шевченка Олександр Давиденко. Згодом до них приєднався уродженець Полтави, київський чиновник Роман Лелюк.

26055937_10215282957896093_8800713357439761609_nОстанніми зголосилися очолити департамент Олександр Оськін і Тарас Теліженко.

Олександр Оськін – киянин родом зі Звенигородщини, підприємець (надання консультацій та послуг в сфері підготовки і реалізації медіапроектів, рекламних кампаній, роботою громадських проектів та ЗМІ), в 2014 році був уповноваженою особою Блоку Петра Порошенка по 199 виборчому округу (Жашківщина, Звенигородщина, Лисянщина, Маньківщина, Тальнівщина). Судячи з декларації, спільно з дружиною має квартиру в Києві, сам володіє недобудованою хатою в Звенигородці. Дружині Олександра Васильовича належить автомобіль «Hyundai Accent» 2008 року випуску.18195003_181194275736145_206592153941474327_n

Тарас Теліженко – черкащанин, директор Державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів», мистецтвознавець. У 2014 році Тарас Миколайович добровольцем пішов у АТО, з боями виходив із Дебальцевського котла. Як зазначено у декларації, спільно з батьками (відомими черкаськими митцями) і сестрою (худоожником-модельєром) володіє квартирою в Черкасах. Має земельні ділянки в Мошнах і Будищі Черкаського району. Його дружина також має в Черкасах помешкання. Тарасові Теліженку належить автомобіль «Volkswagen Passat» 2008 року випуску.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Цинік 22.01.2019 08:52
Культуру пропонують очолити молдаванином або рузьгим, в президенти пропонують євреїв або гомосексуалісті в...до чого ми дожились хохли, де українці, де слава, де воля??? Доки президентом України не стане українець, доки культуру не очолить українець і т.д. у всіх сферах, не буде толку...не дадуть нам жиди, молдавани і рузьгі з армяшками будувати нормальну, здорову, правову державу, не болить їм за Україну...не болить...як кажуть американці "нічого особистого, лише бізнес"(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 А з тих пір 21.01.2019 17:45
Цитую ???:
Цитую Лицар на коні:
Мамалига хоч Українець! Козак - вершник!

Стєсняюсь спросіть: з якх це пір в Українців прізвища - чисто молдавські? Ти, випадково, Мамалигу з Мамаєм не переплутав? :lol:
Там навпаки дивна картина, що з 5 кандидатів двоє -не з українськими прізвищами: Мамалига - молдавське чи румунське і Оськін - російське.

коли футбольноагропр омисловий комплекс Ботнар очолив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 ??? 21.01.2019 17:32
Цитую Лицар на коні:
Мамалига хоч Українець! Козак - вершник!

Стєсняюсь спросіть: з якх це пір в Українців прізвища - чисто молдавські? Ти, випадково, Мамалигу з Мамаєм не переплутав? :lol:
Там навпаки дивна картина, що з 5 кандидатів двоє -не з українськими прізвищами: Мамалига - молдавське чи румунське і Оськін - російське.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Культурний 21.01.2019 17:31
У департаменті має працювати сучасна людина, без совкового мислення. Сумніваюсь, що АТОшник щось тямить в цьому. Нарахунок директора заповідника,люд и добрі, ну от скільки культуру можна ототожнювати із віршами Шевченка, шароварами, вишитими сорочками?? Ну досить вже ліпити образ несчастного кріпака та покритки!
Це має бути якась абсолютно нова людина, з неформатиним шаблонним мисленням. От нехай оцей бізнес-тренер зі Звенигородщини очолить департамент, може навчить як працювати не шаблонно. Бо чесне слово набридли оці "культурні шаровари!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Культура 21.01.2019 17:24
Черкащины помрет увидев столь одаренные и высокодуховные лица у себя на шее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Точно Козак-Українец? 21.01.2019 17:21
Цитую Лицар на коні:
Цитую Підтримую!:
Цитую Лицар на коні:
Цитую За учасника АТО:
З інофрмації зрозуміло , що тільки один учасник АТО, а ЗНАЧИТЬ не інвалід, патріот і буде захищати і культуру і Україну, решту інвалідів гнати мітлою. А звідки взявся уповноважений, це недолік, в 2014,там де він був, самий гірший результат серед округів Черкаської області і на парламентських виборах ще гірше.


Два учасника АТО а не один. І я особисто, за Мамалигу!

Мамалига ще той вершник без голови!


Мамалига хоч Українець! Козак - вершник!

Чи таки Козак-Гопота?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Лицар на коні 21.01.2019 16:22
Цитую Підтримую!:
Цитую Лицар на коні:
Цитую За учасника АТО:
З інофрмації зрозуміло , що тільки один учасник АТО, а ЗНАЧИТЬ не інвалід, патріот і буде захищати і культуру і Україну, решту інвалідів гнати мітлою. А звідки взявся уповноважений, це недолік, в 2014,там де він був, самий гірший результат серед округів Черкаської області і на парламентських виборах ще гірше.


Два учасника АТО а не один. І я особисто, за Мамалигу!

Мамалига ще той вершник без голови!


Мамалига хоч Українець! Козак - вершник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Підтримую! 21.01.2019 15:05
Цитую Лицар на коні:
Цитую За учасника АТО:
З інофрмації зрозуміло , що тільки один учасник АТО, а ЗНАЧИТЬ не інвалід, патріот і буде захищати і культуру і Україну, решту інвалідів гнати мітлою. А звідки взявся уповноважений, це недолік, в 2014,там де він був, самий гірший результат серед округів Черкаської області і на парламентських виборах ще гірше.


Два учасника АТО а не один. І я особисто, за Мамалигу!

Мамалига ще той вершник без голови!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #8 Лицар на коні 21.01.2019 13:48
Цитую За учасника АТО:
З інофрмації зрозуміло , що тільки один учасник АТО, а ЗНАЧИТЬ не інвалід, патріот і буде захищати і культуру і Україну, решту інвалідів гнати мітлою. А звідки взявся уповноважений, це недолік, в 2014,там де він був, самий гірший результат серед округів Черкаської області і на парламентських виборах ще гірше.


Два учасника АТО а не один. І я особисто, за Мамалигу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Прокурор 21.01.2019 00:24
Крутив би педалі мимо Черкас, Оськін-Кальоскін!
Цікаво, що шукає "бізнес-консультант" на державній службі?