реклама

реклама

Торік на Черкащині виявлено 28 осіб, які займалися проституцією, та зафіксовано 34 адміністративні правопорушення.Про це повідомили у Національній поліції України у відповідь на інформаційний запит журналіста УНН.

885c5659e775ab56918883dbb85e44715f1eac14

Так, за кількістю осіб, які вчинили адміністративні правопорушення за статтею 181-1 КУпАП "Зайняння проституцією" лідирує Дніпропетровська область - 169 осіб. За нею Одеська область - там виявили 160 осіб. Далі Миколаївська - 97 осіб. У місті Київ - 85.

Водночас, жодної осби, яка займалася проституцією, правоохоронці не виявили в Івано-Францівській області та АР Крим. У Волинській області виявили одну особу, у Чернігівській - 3, а у Чернівецькій - 6.

f78c0156af7aacc64afa0fa176a7c25a57e6e6d6

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Помилка 01.02.2019 21:48
28 повій виявили на Черкащині
це помилка, це 28 щогодини виходять на зміну. але треба бути толерантними, чи пани поліцейські не проводять досуг з ними, чи їх не "встановленими" подругами, і не тільки поліцейські, а дуже велика частина чоловічої громади міста? вони були ще при Цезарі, були при чесних непідкупних камуністах, є сьогодні, і завтра не зникнуть. без них нікуди :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Артем 29.01.2019 13:22
Среднепотолочны е данные. У нас только возле самолёта летом штук сорок стоит каждый вечер ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Чиновники 29.01.2019 12:17
Цитую Лилия:
Цікаво, як їх порахували?
обычно проводять котрольные проверки ,а потом выводят средние показатели по стране или области.Статистика она любит только правдивые показатели,чего не сделаешь ради улучшения статистически.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Уманский Еврей 29.01.2019 04:40
Луценко хочет легализовать в Украине проституцию. Вот что получается, когда человек без юридического образования становится ген. прокурором страны. Це Европа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Лилия 28.01.2019 23:21
Цікаво, як їх порахували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Регіональна Тальнівщина 28.01.2019 22:41
В Івано-Франківську проституція знищена!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Перехожий 28.01.2019 19:17
А на київській окружній, більшість повій що стоїть на внутрішньому кільці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 гречка 28.01.2019 18:40
розпочнуться вибори-виявиться більше (здивуєтесь-навіть серед пенсіонерів)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Жиган Лимон 28.01.2019 17:25
Эй, где же вы, б...ди ?? Выручайте дядю !!! :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Непоганий результат 28.01.2019 17:03
З 42 депутатів міської ради аж чотирнадцятьом вдалось залишитись невиявленими.