Виконавчий комітет у Черкасах доручив управлінню економіки протягом тижня підготувати проект рішення щодо повернення тарифу на проїзд в міських автобусах до 4 грн, пише zmi.ck.ua

1548763979-646

"Коли вони вимагали 5 грн - ми казали про прості речі, вимагали бодай мінімальної якості, зокрема високої культури спілкування водія та кондуктора, а також дотримання графіку. По 30-40 хвилин люди чекають на автобуси. Регуляторна процедура на встановлення тарифу в розмірі 4 грн пройдена, адже такий тариф вже був. Немає якості послуги з тарифом 5 грн – повернемося до 4 грн. Не буде якості за 4 грн  - встановимо 3 грн, поки не підуть геть, а залишаться ті перевізники, які зможуть надавати якісну послугу за 5 грн", – сказав Ботнар.

Зазначимо, що на сьогоднішньому засіданні, 29 січня, виконком також визнав незадовільною роботу управління транспорту.

"Ми вже рік намагаємося робити якусь реформу і за цей рік по факту не зроблено нічого. 28 лютого 2018 року управлінню транспортубуло надано дручення щодо розірвання догорів на автобусних маршрутах №11, 12, 29, 36. Пізніше 19 квітня 2018 міська рада підтримала петицію містян і дала доручення знайти можливість розірвання договорів на цих маршрутах.  Рішення, доручення, не виконувалися", - сказав член конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу на встановлення автобусів маршрутів Павло Мосійчук.

Він також заявив, що проблема недотримання графіку перевізниками не лише в останніх, а й в неякісній роботі управління транспорту, яке це питання ніяк не контролює.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 ЮЗР 05.02.2019 10:53
Цитую Гроші:
Цитую ЮЗР:
Цитую Гроші:
Цитую ЮЗР:
Можна и 3грн зделать ;-) Доллар и Евро упал а работники у них оформленны за минималку!

Де це долар і євро впали? :lol:

СХОДИ ГЛЯНЬ КУРС ВАЛЮТ!!! ДОЛЛАР ПОЧТИ УЖЕ 27грн а был 28

Це сезонне коливання відбувається о цій порі щороку. В березні будуть ті самі 28 :-)
НЕ ГОНИ!ЗАБЫЛ ПРО ВЫБОРЫ И РАЗТАМОЖКУ МАШИН? УКРАИНУ ДОЛЛАРАМИ ЗАВАЛИЛИ!!! ТАК ЧТО 5ГРН НАДО ОТМАНЯТЬ ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Гроші 04.02.2019 19:30
Цитую ЮЗР:
Цитую Гроші:
Цитую ЮЗР:
Можна и 3грн зделать ;-) Доллар и Евро упал а работники у них оформленны за минималку!

Де це долар і євро впали? :lol:

СХОДИ ГЛЯНЬ КУРС ВАЛЮТ!!! ДОЛЛАР ПОЧТИ УЖЕ 27грн а был 28

Це сезонне коливання відбувається о цій порі щороку. В березні будуть ті самі 28 :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ЮЗР 04.02.2019 16:00
Цитую Гроші:
Цитую ЮЗР:
Можна и 3грн зделать ;-) Доллар и Евро упал а работники у них оформленны за минималку!

Де це долар і євро впали? :lol: Транспортної реформи від мера немає і це погано. Але погано і те, що після підвищення ціни за проїзд до 5 грн, перевізники стали працювати ще гірше. 21-й, який ходив регуляно кожні 10-15 хв, не лише став увечері ходити раз на 20-30 хв, а ще й перестав обслуговувати пасажирів після 21:00. 36-й збиткується з пасажирів: увечері їде з кінцевої не зупиняючись у річковому порту, а потім стоїть 20 хв. на наступній зупинці і не дотримується графіку. Нормально завжди ходить лише 22-й - один на все місто. На більшості маршрутів автобуси старі, маломісткі, переповнені і це в ХХІ столітті!

СХОДИ ГЛЯНЬ КУРС ВАЛЮТ!!! ДОЛЛАР ПОЧТИ УЖЕ 27грн а был 28
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 язон 31.01.2019 11:23
Демагогия. Для соблюдения графика - перевозчик должен иметь достаточное количество исправных транспортных единиц и укомплектованны й штат персонала. Эти и другие показатели качества обслуживания пассажиров должны прописываться в договоре городских властей с перевозчиком. И работа властей - контролдировать их соблюдение, штрафовыать перевозчика з0а их нарушение, а в случае его неспособности соблюдать договор - расторгать его и объявляить тендер на эти маршрутыф. При чёми здесь тарифы? Если у перевозчика не хватает денег на ремонт транспорта и неайм квалифицированн ого персонала при тарифе 5 гривен - он тем более их не найдёт и при более низком тарифе. Не про тарифы трындеть надо - а заключать нормальные договора с перевозчиками, и добиваться выполнения этих дорговоров. Сегодня перевозчики продолжакют нас возить вообще без всяких договоров - потому и потребовать с них ничего не получается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Бурлай 30.01.2019 23:37
Цитую Гроші:
Цитую ЮЗР:
Можна и 3грн зделать ;-) Доллар и Евро упал а работники у них оформленны за минималку!

Де це долар і євро впали? :lol: Транспортної реформи від мера немає і це погано. Але погано і те, що після підвищення ціни за проїзд до 5 грн, перевізники стали працювати ще гірше. 21-й, який ходив регуляно кожні 10-15 хв, не лише став увечері ходити раз на 20-30 хв, а ще й перестав обслуговувати пасажирів після 21:00. 36-й збиткується з пасажирів: увечері їде з кінцевої не зупиняючись у річковому порту, а потім стоїть 20 хв. на наступній зупинці і не дотримується графіку. Нормально завжди ходить лише 22-й - один на все місто.

Вже все місто на своїй шкурі відчуває, що Мацква через своїх агентів хоче довести місто до колапсу, і це все під гарними патріотичними лозунгами. Пам'ятаємо, як перевдягненні у ОУНівців, КДБешники гробили Державу. Сьогодні вони знову рушать Державність :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Гроші 30.01.2019 18:50
Цитую ЮЗР:
Можна и 3грн зделать ;-) Доллар и Евро упал а работники у них оформленны за минималку!

Де це долар і євро впали? :lol: Транспортної реформи від мера немає і це погано. Але погано і те, що після підвищення ціни за проїзд до 5 грн, перевізники стали працювати ще гірше. 21-й, який ходив регуляно кожні 10-15 хв, не лише став увечері ходити раз на 20-30 хв, а ще й перестав обслуговувати пасажирів після 21:00. 36-й збиткується з пасажирів: увечері їде з кінцевої не зупиняючись у річковому порту, а потім стоїть 20 хв. на наступній зупинці і не дотримується графіку. Нормально завжди ходить лише 22-й - один на все місто. На більшості маршрутів автобуси старі, маломісткі, переповнені і це в ХХІ столітті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 ТРАНСПОРТНА РЕФОРМА 30.01.2019 18:13
Може для початку забезпечите розчистку зупинок від снігу?? Два місяці по кучугурам лазимо. РЕ-Х_ВОР-МАТОРИ довбані
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Макс 30.01.2019 15:13
Від Бутлєра закшкалює... :oops: Залізяка, ти взяв заступником людину, яка до 34 років не мала трудової книжки!! Це експеримент над містом? В разі транспортного колапсу политиш разом з гавнюком. Більше терпіти не будемо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Надія. 30.01.2019 11:05
Більшої біди, як від діяльності" юного дарования", місто ще не від кого не отримувало. Це просто жах! А все тому, що Залізяка в інший спосіб, як завести до влади Свободу, не зміг би втриматись на посаді сам. Щось дуже багато зобов'язань,- то угрупуванню за вибори, а тепер Свободі за посаду?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Вибори, вибори .... 29.01.2019 21:54
А, що Олімпійська мекка не дає бажаних результатів у соцопитуваннях?
Хоча і так відомо, що пролетить коршулинський як фанера, а от черкащанам видно треба готувати резинові сапоги, коли знову і вже надовго стануть маршрутки завдяки популістам. Робити треба все планово, а не наскоками. А то після критики почистили нарешті сніг на тротуарі біля міськради (вздовж б. Шевченка), а зараз там знову льод та снігова каша. Так і з перевезеннями, зробіть один маршрут, чи два. У наступному році ще два, три. А то майже чотири роки кінь не валявся, чи очі не відкривалися, а тут перед виборами проснулися і: падать баріну к вєчору усі нові євроавтобуси у місті.