Цього вівторка, 26 лютого, на Черкащину збирається приїхати Президент України Петро Порошенко.

За попереднім планом цього разу Петро Порошенко розпочне візит із Уманського району, а на кінець дня зустрінеться із жителями Черкас у “Дружбі народів”, пише dzvin.media

index

Доки офіційної інформації щодо візиту немає, однак в облдержадміністрації до нього вже активно готуються.

Нагадаємо, Петро Олексійович за останні кілька місяців на Черкащині побував вже двічі: представляв новопризначеного голову ОДА, а також привіз Томос, відвідавши Черкаси, Золотоніський і Чорнобаївський райони.

реклама

Коментарі  

 
+7 #14 ХМ 24.02.2019 20:47
Цитую ХХ:
Хоч побачить Україну, якою він керував, ще б варто було зустрітись та послухати простий люд.

А він що когось слухає??? Йому тільки дякувати можна! А сам тільки лапшу вішає. А якщо незручне питання буде то в москалі запише))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Volodymyr Rebel 24.02.2019 12:40
Цитую Правдолюб:
[quote name="Volodymyr Rebel"]Ех,був би не еврей
А еврей - это один из критериев плохого человека? Кстати, Нобелевские премии были присуждены 850 людям, из которых 173 были евреями, а у еще 20 лауреатов один из родителей был евреем. Таким образом, евреи являются обладателями 22 процентов всех Нобелевских премий. Антисемитизм - не лучшее качество человека тоже.

А хто перевернув все до гори дригом у 1917? Хто віконував розпорядження сталіна на місцях,коли морили голодом людей в Україні? Чому ми зараз не живемо,як ті ж поляки,чи фінни,наприклад ? Тому що СКРІЗЬ в вищезгаданих випадках "керували" евреї,чи не так??? А нам,українцям,в ід цього - суцільний гемор!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 человек 24.02.2019 09:05
Цитую Правдолюб:
Цитую Volodymyr Rebel:
Ех,був би не еврей і не олігарх,не створював би разом з різними покидьками антинародну Партію Регіонів,покаяв ся би за гріхи їх тяжкії,та вступив би,душею очищений, у партію Свобода чи Нацкорпус - ну просто ідеальна людина була б!...

А еврей - это один из критериев плохого человека? Кстати, Нобелевские премии были присуждены 850 людям, из которых 173 были евреями, а у еще 20 лауреатов один из родителей был евреем. Таким образом, евреи являются обладателями 22 процентов всех Нобелевских премий. Антисемитизм - не лучшее качество человека тоже.

человек высказал свое мнение за конкретное лицо, не обобщая. с перечня топ-100 олигархов украины почти все евреи, кроме ахметова и еще пары-тройки, и так "бдят" за народ, что аж диву даешся, как у них на фоне общей разрухи капиталы приумножаются, ксати, за наш с вами счет - с распила наших налогов, коммуналки, недоплаченных ими налогов, долгов, зарплат, социалки и т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Ну,ляпнув Рубан-не вперше 23.02.2019 22:55
То просто Рубан з Вельбівцем - тупонули й забули, що зовсім скоро - 205 років від дня народження Шевченка і Порошенко точно приїде у Канів на Тарасову гору 9 березня. І коли вибір між Каневом і якоюсь мурнею в Черкасах, типу фантомної "Ради регіонального розвитку" - то Порошенко, звісно, поїде у Канів.
Бо вже чотири приїзди за три місяці на Черкащину після того, як за попередні 5 років ні разу не був - не зрозуміє ніхто. Або ж зрозуміють тільки як порожній піар.
Співчуваю Петру Олексійовичу, але ж він сам (з Косюком і БПП) вибрав собі таких помічничків, як Рубан і його підлеглий по партлінії Вельбівець. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Правдолюб 23.02.2019 18:19
Цитую Volodymyr Rebel:
Ех,був би не еврей і не олігарх,не створював би разом з різними покидьками антинародну Партію Регіонів,покаяв ся би за гріхи їх тяжкії,та вступив би,душею очищений, у партію Свобода чи Нацкорпус - ну просто ідеальна людина була б!...

А еврей - это один из критериев плохого человека? Кстати, Нобелевские премии были присуждены 850 людям, из которых 173 были евреями, а у еще 20 лауреатов один из родителей был евреем. Таким образом, евреи являются обладателями 22 процентов всех Нобелевских премий. Антисемитизм - не лучшее качество человека тоже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Черкащан 23.02.2019 17:54
Мыг би й не їхати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Volodymyr Rebel 23.02.2019 17:20
Ех,був би не еврей і не олігарх,не створював би разом з різними покидьками антинародну Партію Регіонів,покаяв ся би за гріхи їх тяжкії,та вступив би,душею очищений, у партію Свобода чи Нацкорпус - ну просто ідеальна людина була б!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Гроші 22.02.2019 21:16
Ще один пам'ятник відкриє чи тільки зі своїм передвиборним штабом зустрінеться? Черкащина - непростий для Президента регіон. Можуть проголосувати за "Саакашвілі".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Болотний доктор. 22.02.2019 21:02
Нехай би в Холодний яр проїхався. Про нього він недавно говорив як про перлину Черкащини і туризму. Думаю ,особистий досвід їзди по дорозі в Холодний яр і Чигирин, змусить його змінити риторику.Владці Чркащини йому лапшу на вуха вішають про стан доріг, а він ведеться і попадає в неприємні ситуації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 Дональд Трамп 22.02.2019 20:38
[quote name="справедливий"]Невже буде їхати черкаськими дорогами?[Вертолетом...