реклама

реклама

У Черкасах після виступу Президента Петра Порошенка біля ПК «Дружба народів» була влаштована акція противниками гаранта.

DSC_0761

53602072_546982992493787_9089228869487034368_n

Це були представники Нацкорпусу, керівник яких Дмитро Кухарчук ще під час виступу Порошенка інформував у «Фейсбуці», що їх активістів не пускають до сцени та закликав збиратися для протесту.

DSC_0777

53463516_830100667334963_8413833764563582976_n

Після виступу гаранта біля сцени лунали крики на адресу Свинарчука та президента і активісти запалили фаєри. До сцени дехто таки спробував прорватися. Окрім того, мало місце розпилення сльозогінного газу, через що було утруднене дихання в людей біля епіцентру події. Були в активістів і димові шашки.

З натовпу виводили людей, і поліцейських також, у поганому стані. На обличчі в начальника поліції області Лютого – кров, інформує кореспондент "Прочерку"

На фото також помітно Валерія Лютого - він травмований. Очевидно, обличчя йому розбили в бійці.

Поліція поки ніяк не коментує подію.

DSC_0787

До сцени в цей час вийшов Дмитро Кухарчук. Він нагадав, що найближче оточення президента підозрюється в розкраданні на армії. Кухарчук закликав усіх виходити на вулиці і звинуватив владу в тому, що вона звозить на мітинги бюджетників.

- Ми намагалися пройтись по вулиці і запитати Порошенка, чого руки Гладківського досі на місці? Але нас почали збивати поліцейські машини! люди мають виходити на вулиці" І говорити "Ні!" цьому режиму! - сказав Кухарчук.

DSC_0787

реклама

Коментарі  

 
+6 #29 Знающий 11.03.2019 00:03
Азовцы и нацдружины,а чего вы незаконные залы игральных автоматов не разбиваете и не ликвидируете - половина города в Лас-Вегас превратилась и всё незаконно! Аааа, точно это же Аваковское - нельзя имущество хозяина трогать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Лимон 10.03.2019 16:26
Цитую Гроші:
Цитую ***:
80% коментаторів — не місцеві! І тут попрацювали петіни орли!

Звісно, не місцеві. Ще половина й пише російською мовою. Подейкують, що перед виборами російську бот-ферму найняли. Одному вгодованому кандидату робити одобрямс. Напевне, так і є.

Так і є, крім того 80% чиновників міста також не місцеві. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 Лимон 10.03.2019 16:23
Цитую ХХ:
По коментарам бачу, що обкрадати державу, а очевидно і не тільки, стало нормою. Це явний приклад беззаконня в державі з будь-якої сторони. Але в тому, що ніхто нічого не робить, для підтримування законності, вини Кухарчука немає.
Винен, адже прикриваючись благими цілями чинить беззаконня! Порошенка не виправдовую, його вина також є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #26 dies 10.03.2019 16:06
Нехай тренується. Після 31-о навички тікати з країни знадобляться :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #25 Прокурор 10.03.2019 12:46
В тюрьму нацкорпус! Виродки й бандити! Стидно дивитись на це бидло! Продажні тварини та навіть слів поганих на цю наволоч не вистачить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #24 Абрек 10.03.2019 12:43
Нацкорпус - проплачені провокатори, а кухарчук - піп Гапон! З цього дня для мене їх не існує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #23 ХХ 10.03.2019 12:15
По коментарам бачу, що обкрадати державу, а очевидно і не тільки, стало нормою. Це явний приклад беззаконня в державі з будь-якої сторони. Але в тому, що ніхто нічого не робить, для підтримування законності, вини Кухарчука немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #22 Марк 10.03.2019 12:09
Цитую Арсену Борисовичу:
Арсен Борисович, вы мне скажите вот что. Я человек простой и люблю, чтобы все было понятно. Так вот, я понять хочу: в следующий раз, когда я с женой и детьми захочу прийти на встречу с кем-нибудь, кто не является Юлией Тимошенко, мне свою "Сайгу" зарегистрирован ную брать или нет? Я не хочу, чтобы ваши личные дрессированные обезьяны с наклейой "национальные дружины" меня били, изображая "народный гнев за бабки". Брать или нет?

І в мене ті самі думки щодо свого Форта ! Хто нас, жителів міста захистить проти цієі легалізованоі бондаренко-кухарчуковоі банди ? Якщо начальнику обласноі поліціі можна морду просто так набити, то що із звичайною людиною ці відморозки можуть зробити ? Залякують не Порошенка, а нас !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #21 Гроші 10.03.2019 11:55
Цитую ***:
80% коментаторів — не місцеві! І тут попрацювали петіни орли!

Звісно, не місцеві. Ще половина й пише російською мовою. Подейкують, що перед виборами російську бот-ферму найняли. Одному вгодованому кандидату робити одобрямс. Напевне, так і є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-27 #20 *** 10.03.2019 01:28
80% коментаторів — не місцеві! І тут попрацювали петіни орли!