реклама

реклама

Голова Черкаської обласної організації «Національного корпусу» Дмитро Кухарчук не вірить, що депутат обласної ради Михайло Мушієк міг би сісти п’яним за кермо.

Безымянный3

Так він відповів на запитання глядачів його відеотрансляції на «Фейсбуці».

– Я не в команді з Мушієком. Михайло Григорович є членом партії «Батьківщина», а я є членом партії «Національний корпус». Яка у мене думка про нього? Політик. Батьківщинівець. Особисто я не підтримую партію «Батьківщина» на виборах, але сам по собі Михайло Григорович – непогана людина. А що стосується політики «Батьківщини», я не підтримую їхню політику, хоча там є багато хороших людей. Якби я підтримував би політику «Батьківщини», я був и у «Батьківщині», – сказав Дмитро Кухарчук.

За його словами, він не має жодних відомостей про те, що Мушієк їздив за кермом нетверезим.

– Я б не хотів спілкуватися про Мушієка без його присутності. Це трохи неетично. Я про такі факти (щоб Мушієк випивав за кермом, – ред.) не чув. Якщо він випиває за кермом, це неправильно, я це засуджую, і за це він має відповідати. Але я про такі факти не чув. І, знаючи Михайла Григоровича, я чомусь думаю, що навряд чи він випиває за кермом, – сказав Кухарчук.

Нагадаємо, в 2016 році суд визнав винним депутата Мушієка, який п’яним матюкався за кермом.

реклама

Коментарі  

 
+13 #17 Був у нацкорпусі 16.03.2019 11:23
///////////////// Йому не зрозуміти. Наркоман алкаша не зрозуміє
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Атовець 16.03.2019 11:19
Відправити кухарчука в нокаут. Я не розумію що ця потвора робить в Черкасах. Він фашист зіга зага і місце йому в тюрязі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Марк 15.03.2019 23:22
Ср.....з Дмитрик не вірить, що його шеф бухає за кермом ? Браво ! Зачот ! Вся родня кацапська, з якою я не спілкувався 5 років, радісно відписалась щодо подій 9 березня, раді, що п.....ь ! Спасибі тобі , Кухарчук, тобі вже, напевно, Героя Россії присвоїли таємним указом, заслужив !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Діти Жиріка 15.03.2019 22:11
Цитую Не той тепер Миргород:
СЛІП, а ти ніколи не переймався питанням, чому у тебе зараз такі друзі?
1.Мушієк і Воротнік - корєша зрадника України Володимира Олійника. Перший - справді друг і кум, другий - просто колишній його паж.
2.Трєнькін - той, хто закликає "праздновать русскій дєнь влюбльонних в дєнь Пєтра і Фєвроньі".
3.Радник Бондаренка Крилов, який у День Небесної Сотні заклИкав вшанувати "Беркут", який розстрілював Майдан.
А тепер тебе затримали дорогою на телеканал "Наш" явно проросійського Мураєва, і потім ти таки дав на ньому своє перше інтерв'ю.
Сліп, скажи - ти й справді досі ще націоналіст, чи боси з партії Юлі уже навчили іншу "Родіну любіть"?

Усьо очень просто, у мамы Тимошенко политтехнологь из Мацквы и лично от Жириновского.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Селянськ. НацКорпусівська 15.03.2019 21:42
Кухарчук не вірить, що Мушієк може сісти п’яним за кермо
--------------------------------------------------------
Я ходила, вірила, думала рожу;
А пішла провірилась, з трипером хожу :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #12 Залізяка. 15.03.2019 17:47
Ну не можу зрозуміти чому весь час беруть інтерв'ю у цього бариги? Продажне , цинічне , недалеке створіння!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #11 Очерет 15.03.2019 15:24
Продажний тіпок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+47 #10 Сергій 15.03.2019 14:46
Хлопці Кухарчука почали охороняти будівництво Мушиєка на Митниці після сесії, на якій Нацкорпус змусив депутатів прийняти бюджет. З охоронною фірмою розірвали договір і цим дали роботу. Тому Діма нічого проти Мушієка і не скаже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #9 Араб 15.03.2019 14:35
Тьфу! Блюдолиз!Ось,хт о його витяг з буцигарні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #8 Нарколог 15.03.2019 13:47
Уявляю, як ржав над цим коментом Кухарчука сам "Михайло Григорович")))
А може образився - за невіру у те, що може насвинячиться за кермом)