реклама

реклама

У третьому сезоні серіалу «Слуга народу», де президента України Василя Голобородька грає лідер першого туру справжніх президентських виборів Володимир Зеленський, Україна розвалюється. Стається це після перевороту за участі таких собі «військових національних дружин». Однією з новоутворених мінідержав стає «Черкаський домініон» із «Уманською автономною Республікою» (на карті вона позначена зіркою Давида, як на прапорі Ізраїлю).

Безымянный

Як написав у «Фейсбуці» черкаський журналіст Андрій Кравець, піарники реального кандидата в Президенти Володимира Зеленського «дуже обережно, дозовано і лише у патріотично налаштованих групах соцмереж розповсюджують інформацію про дійсно хорошу реальну справу від «кварталівців» – їхнє волонтерство для фронту. Чому тільки у соцмережах, а не з телеекрану? Мабуть, щоб «нє траміровать прєждєврємєнно сторонніков руського міра», які колись вже були травмовані діями Трампа, на якого так багато сподівань було… Звичайно ж, основа нинішньої «передвиборчої програми» для прихильників ЗЕ – те, що зараз з екранів говорить Василь Голобородько. Перефразовуючи Євгенія Кошового, коли «с(л)ишиш Васю», то думаєш, що обіцянки того Васі і Зеленський – це одна й та сама людина. А значить – дивись серію 2 нинішнього сезону «Слуги» - де показують, що сталося з Україною без такого от «Васі-рятівника»...»

На думку Андрія Кравця, все це «дуже нагадує найяскравішу вигадку російських політтехнологів Януковича під час його невдалого походу у Президенти в 2004 році – тоді росіянами так само малювалися фентезі-карти України, де зобразили, як при Ющенку держава начебто зразу буде поділена на Україну «першого (Західна), другого (Центральна) і третього (Східна) сортів».

Журналіст звертає увагу, що на «сцені» великої політики зараз усього двоє. Один – з уже відомими людьми в команді, хорошими і не ідеальними, але відомими. Хто в обоймі іншого – абсолютно загадка. Тому велике значення матимуть теледебати між двома кандидатами в Президенти (якщо вони відбудуться).

реклама

Коментарі  

 
+8 #15 Юрій 14.04.2019 19:14
Цитую Уманский Еврей:
Уманская автономная республика! Отличная идея. :lol: :lol: :lol:

И для СБУ есть работа! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Юрій 14.04.2019 19:12
"Сейчас пенсия у моей мамы 1680грн. Это реальная или иллюзорная пенсия? Да - да , я в курсе, - субсидия и все остальные бла - бла - бла. Маме нужно почистить пальто, я узнала цену - 400грн. Чистить или ходить в грязном? У мамы сахарный диабет, картошку нельзя. Цены на крупы знают все. Так покупать или умереть от картошки? Большего шоу, чем то, в котором мы живем сейчас - устроить уже невозможно". А гречка? Диабетикам рекомендуется употреблять гречку! 12 грн/кг - дорого?! У моей мамы тоже был диабет, в те кучмовские времена, когда гречку давали по карточке диабетика - 1 кг в месяц и в очереди надо было стоять за ней! Потом, пенсию/субсидии Президент дает? Пальто он тоже должен чистить? А вы не в состоянии помочь маме? Какие-то 400 грн! В кабаке разок не посидите, зато у мамы будет чистое пальто! И, вообще, Вы перепутали с парламентскими выборами! Осенью будете голосовать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Відповідь 14.04.2019 18:34
Цитую Ірина:
Зеленський перетворює життя краіни на суцільне шоу,із власною ілюзорною командою (хто представляє Зе на Черкащині,напри клад?)та неясною програмою.Просто цікаво,ті хто його підтримують,хоч уть отримувати ілюзорну пенсію/зарплату?

Ірина Геращенко, краще кота в мішке, ніж ..., яким виявився Порошенко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Мартин 14.04.2019 17:24
Цитую Светлана:
Цитую Ірина:
Зеленський перетворює життя краіни на суцільне шоу,із власною ілюзорною командою (хто представляє Зе на Черкащині,напри клад?)та неясною програмою.Просто цікаво,ті хто його підтримують,хоч уть отримувати ілюзорну пенсію/зарплату?

Сейчас пенсия у моей мамы 1680грн. Это реальная или иллюзорная пенсия? Да - да , я в курсе, - субсидия и все остальные бла - бла - бла. Маме нужно почистить пальто, я узнала цену - 400грн. Чистить или ходить в грязном? У мамы сахарный диабет, картошку нельзя. Цены на крупы знают все. Так покупать или умереть от картошки? Большего шоу, чем то, в котором
мы живем сейчас - устроить уже невозможно.

А кто по-вашему будет покупать вашей маме огурцы? :P Зеленский??? ХА-ха-ха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Факт 14.04.2019 16:16
Светлана "Сейчас пенсия у моей мамы 1680грн."
А что Зеленский обещает пенсию поднять. Ничего такого он не обещал. Обещания он давал только Коломойскому, который украл из привата 5 млрд. долларов, и по его заявлениям осталось забрать еще 2 млрд. долларов. Поэтому Ваша мама и сидит с такой пенсией.За это Коломойский купит для Зеленского еще одну дачу в Италии.
Так что Светлана не врите, не красиво получается..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 Светлана 14.04.2019 15:44
Цитую Ірина:
Зеленський перетворює життя краіни на суцільне шоу,із власною ілюзорною командою (хто представляє Зе на Черкащині,напри клад?)та неясною програмою.Просто цікаво,ті хто його підтримують,хоч уть отримувати ілюзорну пенсію/зарплату?

Сейчас пенсия у моей мамы 1680грн. Это реальная или иллюзорная пенсия? Да - да , я в курсе, - субсидия и все остальные бла - бла - бла. Маме нужно почистить пальто, я узнала цену - 400грн. Чистить или ходить в грязном? У мамы сахарный диабет, картошку нельзя. Цены на крупы знают все. Так покупать или умереть от картошки? Большего шоу, чем то, в котором мы живем сейчас - устроить уже невозможно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 СОЛДАТ 14.04.2019 12:41
Цитую Уманский Еврей:
Уманская автономная республика! Отличная идея. :lol: :lol: :lol:

Эта, так называемая,"отличная идея" уже воплощена в жизнь в рашкапедерации дедушкой джугашвили в виде Еврейской автономной области (столица - г.Бироробиджан).Ты не оттуда случаем вещаешь? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Уманский Еврей 14.04.2019 01:59
Уманская автономная республика! Отличная идея. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 ЧЕ - НЕ ЗА ЗЕ! 05.04.2019 12:30
З кожним днем зєлєня тупить все більше. А підтримує його все менше людей - бо видно, як він від Пороха тікає 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Фальшивий Слуга 05.04.2019 09:54
Ви дивіться уважно. Він ще не Президент, а його возять на крутому мерседесі і під приватною охороною ховаючи від людей. Аналізи "слуга народу" здає не у державній клініці, як прості люди, а у приватній лабораторії і безкоштовно. А що буде коли цей "слуга" дійсно стане Президентом? Йому вже зараз западло ходити у ті клініки де ходить народ.