реклама

реклама

Представник команди кандидата в Президенти України Володимира Зеленського Анатолій Хмільківський повідомив у «Фейсбуці», що шукає на Черкащині охочих бути членами комісій та спостерігачами в дільничних виборчих комісіях. Першим на цей заклик відгукнувся міський голова Черкас, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Бондаренко (2)

«Наша команда готова забезпечити чесне голосування та рахування бюлетенів», – написав Анатолій Васильович.

«Допомога чи розрахунок? – задається питанням голова обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик. – Не секрет, що у Команди ЗЕ немає людських ресурсів, щоб забезпечити всі виборчі комісії. А допомогти їй у цьому може тільки ВО "Батьківщина" зі своєю розгалуженою структурою. От тільки на яких умовах?»

Безымянный

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #13 Аналітик 07.04.2019 14:54
А молоді активісти вже бачать себе в кріслі мера. Бідові хлопці.держать вухо 'востро' треба..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Артур 06.04.2019 12:28
Оце й уся честь і патріотизм жулькиних прихвостнів. За гроші будуть служити й путлеру. Зовсім вже втратили повагу навіть до своїх виборців. Ганьба!!! Все це згадаємо вам на парламентських виборах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 раціоналіст 06.04.2019 12:24
фраза "Наша команда готова забезпечити чесне голосування та рахування бюлетенів" може означати й інше ж, наприклад, міська влада, поліція...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Ірина 06.04.2019 10:30
Прочерк,напишіт ь,буль ласка,про команду Зеленського на Черкащині,прост о реально цікаво:за нього проголосувало немало Черкащан,а про його команду,його позицію щодо Криму,кримських татар,війни на Донбасі,окрім того,що треба стати на коліна, абсолютно нічого не відомо,це як купувати кота у мішку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Лисянчанин 05.04.2019 21:37
Вірно треба допомогти перед виборами і підняти рейтинг Зеленському. Для цього треба йому віддати учбову гранату, яку завжди перед кожними виборами кидали у мера 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Саакашвілі 05.04.2019 21:30
Я вимагаю визначитися. То казав нормальне місто і квартира для мене, тепер вже все ЗеКлоуну :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Андрій 05.04.2019 21:25
Значить все, що Зеленський показував про начебто Юлю, є правда?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Залізяка. 05.04.2019 18:29
Каструля і тут хоче заробити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 ЮЗР 05.04.2019 18:08
******8) Юле Изменяешь? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Ірина 05.04.2019 17:55
Яка ж нова і головне чесна команда Зеленського? - Ось і відповідь - Бондаренко. Господи,і кули ж ми катимося?