реклама

реклама

Зараз у багатьох містах України розміщують борди одного із кандидатів в президенти із зображенням Путіна.

56610472_2485316224846061_7421681827967926272_n

Мер Черкас Анатолій Бондаренко у зв’язку з цим зробив попередження:

«Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах: у разі появи на ваших бордах зображення російського агресора, виконавчий комітет міської ради оперативно проголосує за демонтаж конструкції! Цей покидьок завдав стільки шкоди нашій Україні, що я вважаю аморальним поширювати подібні речі. Нам Путіна у місті непотрібно!» - пише у «Фейсбуці» Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, вчора в Україні з'явилися агітаційні бігборди Порошенка з зображенням Путіна. Плакати супроводжує напис: "21 квітня. Вирішальний вибір".

Багато користувачів соцмереж називають такий крок нагнітанням ситуації та розколом країни.

У штабі ж президента пояснили агітацію потребою нагадати, що "в умовах таких зовнішніх викликів потрібен сильний президент".

Фото Ігоря Фещенка

реклама

Коментарі  

 
+8 #10 Запой 10.04.2019 21:10
Цитую Чарка:
Толя не хвилюйся, хай буде. Найкраща антіреклама Порошенко. Дивуюсь яка тупа команда президента, просто дебіли.

Политическая реклама должна была снята за день голосования. Почему в Черкассах через каждые 100 метров юлины "зминюй". Может стоит дописать: "зминюй власть в городе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Оце заявочка! 10.04.2019 20:08
Радник Бондаренка крилов і його однопартієць Трєнкін постили проросійські лозунги у соцмережах.
А Толя раптом став "борцем проти путіна".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Чарка 10.04.2019 19:39
Толя не хвилюйся, хай буде. Найкраща антіреклама Порошенко. Дивуюсь яка тупа команда президента, просто дебіли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 123 10.04.2019 14:24
бороться з комарами, ставками ,тротуарною плиткоюасфальто м за державні кошти це родзинка юлькіного вічно ніщого опозіціонера
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Абрек 10.04.2019 13:02
Черкаський "МЭР" зовсім мізками поїхав.... Скоріше б перевибори...
Немає в Україні "партії війни" і "партії миру".
Є партія перемоги і партія поразки.
І до поразки наша країна близька як ніколи раніше.
Тому правильний борд, бо повертає до реальності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Ірина 10.04.2019 12:51
Бондаренко-ще той лицемір! Плював він на почуття Черкасців,політ ичні інтереси та можливість розкрадати бюджет міста-ось його чіткі пріорітети,з Юлєю пролетів,тепер ставить на Зе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Сармат 10.04.2019 12:23
Звичайно Бондаренко ці борди дратують) він же висловив бажання допомогти зеленському голоси рахувати))) а тут порівняли курс Зе з курсом на Пу))) от грає в патріотизм)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 1 10.04.2019 11:19
Озверел наш мер :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Косоокий 10.04.2019 11:18
Попереджаю власників рекламного бізнесу в Черкасах:

А коли познімають рекламу Батьківщини та інших не пройшовших у другий тур?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Черкасчанин 10.04.2019 10:39
Толя!Кухарчук сидит под домашним арестом,мучайся с бигбордами сам :P :P :P