реклама

реклама

Перший заступник голови Черкаської обласної ради Анатолій Рибак написав заяву на звільнення. Цю інформацію «Прочерку» підтвердив керівник секретаріату обласної ради Василь Мовчан.

Тож відповідне питання, очевидно, буде винесене на сесію обласної ради 6 квітня.

Додзвонитися до самого Анатолія Рибака нам поки не вдалося - зв’язок з чиновником відсутній.

За словами депутатів від «Батьківщини», нині Анатолій Рибак у відпустці і паралельно на лікарняному. З його кабінету в облраді вже винесли особисті речі. За інформацією джерел «Прочерку» місце Рибака може зайняти заступник губернатора Володимир Вовченко.

Разом з тим, за словами депутата обласної ради Любов Майбороди на цю посаду розглядається і кандидатура регіоналки Наталії Горбенко.

– Та я пропонуватиму, щоб цю посаду віддали опозиції. Це було б правильно, бо обласна рада вже перетворилася на підрозділ облдержадміністрації і з цим треба щось робити, – наголосила Любов Майборода.

Анатолій Рибак - одна з найближчих та довірених осіб голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба. Спершу він був радником в губернатора, а після місцевих виборів восени 2010 року за ініціативи Сергія Тулуба був призначений першим заступником голови облради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #18 Дядя Вася 04.04.2012 16:09
Cоратник,цей кінець прийшов вже 3й раз.Дядю Толю бережуть,бо тільки він знає де по області які труби зариті.А от коментар "допився"-це тупо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Соратник 04.04.2012 12:53
Як був га-ком так і залишився.Непорядний запроданець при любій владі пристосовувався , але прийшов кінець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 04.04.2012 12:25
Цитую КС:
Цитую О. ЧУПРИНА:
Посаду потрібно скоротити.

Це не вихід, посадові кошти використають на премії! А голо віради- ні в відпустку, ні на лікарняний. Право підпису та наказу має лише голова і його заступник.

Есть еще один ЗАМ. Ранее он был всего один. Но если Рибак А.Н. еще мужик пускай прислушается к советам: "Заявление забрать, пришлых послать, на сессии дать бой варягу, оставаться на должности и спасать черкасщину от ЭТИХ... ! Тем самым он спасет былую репутацию,оград ит свою семью от позора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 karmen 04.04.2012 09:57
Допився.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Наталку на трон 04.04.2012 09:53
Цитую Прочерк:
... за словами депутата обласної ради Любов Майбороди на цю посаду розглядається і кандидатура регіоналки Наталії Горбенко.


Харизматична пані Наталка швидко дасть зрозуміти хто в області "хозяйка".
Вона знає як правильно домінувати над чоловіками, не терпить покори.
До того ж її прості люди люблять і поважають.
Через свої переконання не переступить, якщо з нею законфліктують, тоді стережись.
Нікого не здивує якщо вона першою з провладних відкрито і серьйозно проти свавілля окпантів повстане. В "прибраних" чоловіків як виявилось на це кишка тонка, розтирають їх в пил як клопів.

А те що вона "ніякого" Черняка перекусить тут сумніву взагалі немає.
Так що розклад може бути цікавим....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 КС 04.04.2012 09:18
Цитую О. ЧУПРИНА:
Посаду потрібно скоротити.

Це не вихід, посадові кошти використають на премії! А голо віради- ні в відпустку, ні на лікарняний. Право підпису та наказу має лише голова і його заступник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Фелікс 04.04.2012 09:04
тАКА ДОЛЯ ЗАПРОДАНЦІВ...
ВИКОРИСТАЛИ, ЯК ВУЛИЧНУ ДЕШЕВУ ДІВКУ І АБОРТУВАТИ...
З ТАКИХ ФАШИСТИ ФОРМУВАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАГОНИ ТА ЇХНІМИ РУКАМИ ЗНИЩУВАЛИ УКРАЇНЦІВ.
ТАК І ТОЛЮ В-И-К-О-Р-И-С-Т-А-В І ОДАРИЧ, І ТУЛУБ І КАНАЛІЗУВАЛИ...
ОДАРИЧ ДАВ КОПІЙКУ ЗАРОБИТИ НА ТУРНІКЕТІ, ТУЛУБ - НА КАНЕВІ І ГЕТЬ ЗА БРАМУ!!!
ХОДИТИМЕ ТЕПЕР ДО КІНЦЯ ДНІВ СВОЇХ, ЯК ШТОПАНИЙ ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Толерантный 03.04.2012 22:18
Анатолий Рыбак в априоре не мракобес, потому долго не выдержал.
Мавр приехал мавр уедет, а Рыбаку надо будет людям в глаза смотреть как то.
И так врагов ему нажил, пруд пруди, но пускай не серчает, скоро тот Бабай сам останется, он уже абсолютно всех достал, даже с собой прихваченные разбегаются.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 олекс 03.04.2012 21:39
давно пора підти вірному комуністові, люстрація за віком, так і топтався на місці всі роки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Це так 03.04.2012 20:57
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Как немцы избавлялись от полицаев,так и нынешние захватчики пускают их в расход.Вот тебе Толя и захваты берегов, и Андреевская дача, и предательство своих,и бес в ребро, и ...


Наш герой сначало всех обмажит в глазах колег и черкащан, а потом за шею и под зад на посмешише выставит.
Так может правильно вообще с ним не якщаться.
Подальше от нечистополных отношений, чище будешь.
Не загорами время когда пятами накиает, а нам здесь жить и людям в глаза смотреть.
Такое овпечатление что не он для нас, а мы здесь все для него.
Действительно для нас это новое отношение.