реклама

реклама

Учителька Першої гімназії, яка на уроці музики використала радянські пісні «Катюша», «Синий платочек» і «Вставай, страна огромная», після скандалу в соціальних мережах та ЗМІ звільнилася. При цьому в департаменті освіти міськради не бачать з її боку серйозних порушень.

29177845_1287721578038101_7872440243394607170_n Про це повідомив у «Фейсбуці» директор департаменту свободівець Сергій Воронов.

За словами пана Воронова, департамент уважно перевірив інформацію із застосуванням відеокамер і збиранням пояснень учителів і дітей. Як з’ясувалося, на одному з уроків музики в 4-му класу вчитель після того, як, відповідно до програми, прозвучали українські пісні, поставила й кілька радянських пісень із Youtube, присвячених перемозі у Другій світовій війні. Після завершення однієї з пісень Youtube подав відео із президентом Росії Володимиром Путіним. Це викликало обурення батьків, яким діти повідомили, що, мовляв, на уроці вони дивилися відео з Путіним. Діти й батьки звернулися до директора гімназії, який створив для розслідування інциденту спеціальну комісію.

– Учитель, із яким ми говорили, визнав свою помилку, – сказав Сергій Воронов. – У розмові з ним не було помічено жодної антиукраїнської риторики. Учитель повністю поділяє патріотичні напрямки розвитку педагогічної освіти. Але, розуміючи, що сталася така помилка, написав заяву про звільнення, яку директор підписав.

Сергій Воронов звернувся до педагогічних працівників із проханням дуже уважно ставитися до імпровізацій під час уроку, щоб уникнути подібних негативних наслідків, і ретельно перевіряти інформацію, яка надається дітям. Він також зазначив, що у даному разі сталася помилка, від якої ніхто не застрахований. Він закликав ЗМІ уважніше ставитися до подання інформації й «не розганяти її занадто гострими заголовками».

реклама

Коментарі  

 
0 #26 тыща в день 09.05.2019 08:12
С днем Победы всех, кто смог сохранить и пронести свое человеческое достоинство сквозь мерзость нацистского шабаша. Храните и гордитесть вашим мужеством и стойкостью. Наше дело правое, победа будет за нами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #25 Собак нє трогать 08.05.2019 14:13
6. Директор школи спрямував навчально-виховний процес у стихійне русло. Завучів, методистів не перевіряє, не спрямовує. Хто, що хоче, те й несе нашим дітям на уроках. Вся діяльність (активність) зводиться до того, аби недоліки не привертали увагу широкої громадськості, аби меньше людей знало, що відбувається у школі. У цьому конкретному випадку намагається швидко ухвалити косметичні рішення, применшити резонанс події, заспокоїти начальство, вчителів, батьків, і далі тишком-нишком діяти так як і до цього. (збори трудового колективу провів у робочий час, на перерві (15 хвилин), рішення не ухвалене, але начальство проінформоване про реакцію колективу на подію. Як я розумію, весь цей час діти на перерві знаходилися без нагляду вчителів. Дітлахи ганяли по коридорах, старші пішли на перекур під школу, в туалеті викурили травку, займалися булінгом. Ви, посадові особи в освіті, Ви що з катушок злетіли, у Вас дах поїхав? Вам все фіолетово? Безкарність засліплює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Собак нє трогать 08.05.2019 08:05
2. Вчитель на урок прийшов не підготовлений, він не мав конспекта навчального уроку.
3. Вчитель не дотримується навчального плану, тему про пісні Велікой оточественой войни вигадав на ходу, (така тема відсутня у навчальному плані)
4. Запропонував дітям те, що найперше знайшлося у ютубі (песні, Путін, виступ Путіна, парад, «слава російской армії», і т. інше). Чи був тут умисел !?
5. Методисти школи не перевіряють готовність вчителів до уроку, не перевіряють тематику уроків, не надають зразки конспектів уроків передових вчителів України, не виконують своїх прямих обов’язків. (звідси некомпетентніст ь: «украінскіх пєсєн про войну нєт, побєда одна на всєх» «єто наш празнік, нікому єво не отдадім», «наши дєди воєвалі, одєнтє дєті георгійовскую лєнточку».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #23 Собак нє трогать 08.05.2019 08:02
Ворон пише: «звернувся до педагогічних працівників із проханням дуже уважно ставитися до імпровізацій під час уроку, щоб уникнути подібних негативних наслідків, і ретельно перевіряти інформацію, яка надається дітям. Він також зазначив, що у даному разі сталася помилка, від якої ніхто не застрахований. Він закликав ЗМІ уважніше ставитися до подання інформації й «не розганяти її занадто гострими заголовками».
Розжую і розкладу по поличках для Ворона:
1. Ворон Ви не компетентні на своїй посаді! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 Собак нє трогать 07.05.2019 19:10
Питаю: «а методист у школі є, який допомагає вчителям готуватися до проведення уроків»? Відповідь: «так такий методист є. Але Валентина Іванівна на обговоренні мовчала, нібито води до рота набрала. Мабуть відчуває, що щось не так з її сторони».
Мене просто добиває, дратує повна некомпетентніст ь на всих рівнях !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 Собак нє трогать 07.05.2019 16:31
Виявляється (вчителька розказала) батько, який виклав у фейсбук інформацію про сепаратиський урок, давно спостерігає за процесом навчання у першій міський. Раніше він приходив до школи і висловлював незадоволення вчителю англійської мови, про відсутність послідовності у викладанні матеріалу, про слабку підготовку вчителя, про методичні промахи і т. інше. І все це висловлював англійською мовою. А вчителька бекала – мекала англійською у відповідь і відчувала себе повністю некомпетентною. Він пішов до завучів, а там також некомпетентніст ь, він сходив до директора і отримав неадекватну реакцію. Після цього він став просто писати у фейсбук. Вся ця історія почалася не вчора, випадок із сепаркою у школі, це закономірний наслідок розвитку навчально – виховного процесу у школі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 111 07.05.2019 08:35
Цитую Собак нє трогать:
Сьогодні трудовий колектив став на захист вчительки. Вчителі засуджують Воронова. Директор гімнвзії Саєнко обіцяє нікого не брати на місце звільненої вчительки. Вона у свою чергу відкликає свою заяву про звільнення. Саєнко радить їй подати до суду, який відновить її на посаді, а він знову зарахує її до вчительського колективу. А чому б і ні? Адже обурився тільки один батько із всього класу. Його пропонували викликати на засідання педради і "пропісочити" !!! Украінскіх пєсєнь на тєму побєди нету! А Путін у відео вискочив випадково, вчителька не переглядала попередньо матеріал, який запропонувала дивитися четверокласника м. Могла вискеочити порнуха, але ж не вискочила!
Колись це була найпотужніша українська школа, зараз це "гадюшник". Воронов цього не бачить, не бачить що твориться у школах. СЛАБАК !!!

ну взагалі-то ютуб підтягує контекст, зважаючи на попередні перегляди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 dfgghm 06.05.2019 23:46
З таким ставленням один до одного в Україні швидко наступить "мир і спокій".

І хто після такого буде звинувачувати путЕна або ще когось в тому що українці так погано живуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 Собак нє трогать 06.05.2019 18:09
Сьогодні трудовий колектив став на захист вчительки. Вчителі засуджують Воронова. Директор гімнвзії Саєнко обіцяє нікого не брати на місце звільненої вчительки. Вона у свою чергу відкликає свою заяву про звільнення. Саєнко радить їй подати до суду, який відновить її на посаді, а він знову зарахує її до вчительського колективу. А чому б і ні? Адже обурився тільки один батько із всього класу. Його пропонували викликати на засідання педради і "пропісочити" !!! Украінскіх пєсєнь на тєму побєди нету! А Путін у відео вискочив випадково, вчителька не переглядала попередньо матеріал, який запропонувала дивитися четверокласника м. Могла вискеочити порнуха, але ж не вискочила!
Колись це була найпотужніша українська школа, зараз це "гадюшник". Воронов цього не бачить, не бачить що твориться у школах. СЛАБАК !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #17 вона ж не матом 06.05.2019 16:09
а ми дивуємося ,звідки беруться поклонські і лорки з лободой