На сцені посадили ветеранів, а позад них стали виступаючі. Гостем заходу став заслужений акамедічний зразково-показовий оркестр ЗСУ з Києва.
– Сотні тисяч наших земляків загинули і вони спостерігають над нами, як ми будуємо країну, шануємо їх пам'ять і історію. І мені приємно, що тут збираються земляки, щоб вшанувати пам'ять земляків, завдячуючи яким ми живемо над мирним небом, – виступив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – І зараз треба пам’ятати тих хлопців, що стоять на захисті рубежів нашої країни.
Про невідомих героїв, що назавжди залишились на полях війни, про данину поваги, про працівників тилу, солдатських вдовів і дітей війни говорив голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець.
– Війна вчергове продемонструвала, що недарма нас називають нацією непереможних воїнів. І зараз наші воїни боронять країну від російського агресора на сході! – зазначив Вельбівець.
Обласний військовий комісар Євгеній Курбет привітав усіх з днем пам’яті та примирення, а також з черговою річницею в другій світовій війні.
Він пригадав і тих, хто зараз воює на сході.
– На превеликий жаль, сьогодні зустрічаємо цей день зі зброєю в руках. Прикордонники, гвардійці, військовослужбовці демонструють хоробрість та свій обов’язок і захищають країну на сході, – сказав Курбет.
Опісля усі ходою пішли до Пагорба Слави та поклали квіти біля монумента.
реклама
Коментарі
Вы считаете, что людям на первом фото меньше 90 лет? Кое-кого из них я лично знаю уже полвека - тогда они перед 9 мая в школы приходили, детям о войне рассказывали. И ещё в 60-е, до старта брежневского победобесия, 9 мая весь город на кладбище шёл - жертвы войны были в каждой семье.
А що відзначати День Перемоги можуть тільки ті громадяни, що народилися не пізніше 1927 року? Таке твердження видається дном інтелекту і моралі рахівника.
Стрічка RSS коментарів цього запису