реклама

реклама

Два місяці ще буде часу для парламенту, щоб ухвалити Виборчий кодекс, закон "Про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення", а також зняти депутатську недоторканність.

Безымянный

Про це на інавгурації сказав Володимир Зеленський, новий президент.

Також він закликав ВРУ звільнити голову СБУ, генпрокурора і міністра оборони.

"Це для початку" - сказав Зеленський.

Опісля повідомив, що розпускає парламент. А міністрам українського Уряду Зеленський порадив написати заяви про звільнення.

Закриваючи урочисте засідання Верховної Ради, її голова Андрій Парубій підсумував: "Дякую всім за участь. Було весело".

Зеленський2

Читайте також: Невідомість: «Не маю поки уявлення, хто представлятиме черкаську команду Зеленського»

60554378_2155939994482782_3784145833096642560_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #12 Червонський 21.05.2019 15:56
Конституція?
Нє, не чув!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 toten 21.05.2019 14:20
Цитую марс:
Хоч один наважився розігнати цих рвачів-нахалюг!

Цёмчик в лобик и мать вас....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 марс 21.05.2019 06:06
Хоч один наважився розігнати цих рвачів-нахалюг!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Та ти шо! 20.05.2019 22:39
Цитую vv:
Слава Кенгуратору!
Забудьте про Ваші права, якщо кенгуратор порушив Конституцію через 15 хвилин після обрання. Завтра прийдуть по ваші квартири, машини, вклади у банках, бо ви безправне бидло.

Фахові юристи вважають , що все в межах Конституції. Ну а порохоботи, як завжди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Тудихата 20.05.2019 13:57
Натовп Зе-ботів вимагає:"Розіпни їх!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Мечта 20.05.2019 13:24
Распустить бы ВР навсегда, собирались бы раз полгода-год делегированные депутаты местных советов. Это ж сколько можно сэкономить на ЗП, квартирах, околодепутатско й шобле из помощников, советников и пр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Ден 20.05.2019 12:51
В связи с досрочными перевыборами новая мобилизация порохоботов объявляется открытой. Раздача агитационных брошюр "Чому армовира це перемога, а не зрада" в офисе бепепе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 бувший 20.05.2019 12:46
Прокукарекали два порохобота,они уже три года незаконно получают зарплату,это депутаты собственного кармана, а давать оценку его решений будет Конст.Суд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 007 20.05.2019 12:30
Цитую Леонід:
В історії багатьох країн є події національної ганьби. Німці обрали Гетлєра, ми - Зеленського. 8)

Поки Петя не втік, то дожени його і поцілуй смачно в дупу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 1 20.05.2019 12:18
Цитую vv:
Слава Кенгуратору!
Забудьте про Ваші права, якщо кенгуратор порушив Конституцію через 15 хвилин після обрання. Завтра прийдуть по ваші квартири, машини, вклади у банках, бо ви безправне бидло.

на эту конституцию положили давно властьимущие