Висаджені вчора в черкаській гімназії №9 декоративні деревця вночі було викрадено невідомими.

60893736_1088931177958089_7043562802832736256_n

Про це інформують у навчальному закладі.

«Ми створюємо комфортні та гарні умови для 1600 дітей, які навчаються в гімназії. Лише вчора ми висадили нову алею туй, які б прикрашали не лише територію гімназії, але й весь мікрорайон. Проте цієї ж ночі невідомі викрали молоді деревця. Ми вражені цинізмом таких дій. Ці дерева висаджувалися для дітей!» – обурюються в гімназії.

Освітяни також повідомили, що написали заяву до поліції, і зараз правоохоронці переглядають відео із навколишніх камер. Проте в навчальному закладі просять допомоги тих черкасців, які бачили щось підозріле або знають якусь інформацію щодо цього інциденту.

«Злодії, які крадуть у дітей, мають бути покарані!» – наголошують освітяни.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Брехня 26.05.2019 21:07
Цитую крюгер:
батьки учнів цієі школи кожен місяць здають немало грошей на педпослуги охорону іт.п. деж камери охорона? куди кожен місяць йде майже мільйон гр.батьківських грошей?

Мер ще три роки назад заборонив побори в садках та школах. Навіть рекламні щити по місту висіли -"забороняю!".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 крюгер 26.05.2019 20:33
батьки учнів цієі школи кожен місяць здають немало грошей на педпослуги охорону іт.п. деж камери охорона? куди кожен місяць йде майже мільйон гр.батьківських грошей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 дача 25.05.2019 12:28
у мера є привід звалити все на ТЕМП і Радуцика з опозицією
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 черкаські ковбаси 25.05.2019 08:07
гордість мера-нові сходи біля школи №34. Комунальні служби вирізали там багаторічні дерева ,які укріпляли схил. Таке враження,що готують майданчик під генделики
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Фадей 25.05.2019 00:42
Цитую Гроші:
Покрали, напевне, місцеві жителі, які живуть поряд зі школою. Бо хто взагалі знав про висадку дерев, якщо там не живе? З іншого міста, тим паче, красти не приїхали б. А вкрали відразу ж після висадки. Хай шукають серед своїх.


--- Це не лише не місцеві, а взагалі не українці. Українці - найкращі люди. А це були марсіани. Косміческіе пірати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Сула Сула 24.05.2019 18:22
гірше коли ламають,
або зпилюють/зрубують під корінь. Движуха (компьютнрна?). Тоді - кара.
Знаряддям злочину. Опробовано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 марс 24.05.2019 18:11
там здавна район гиблий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Гроші 24.05.2019 16:19
Покрали, напевне, місцеві жителі, які живуть поряд зі школою. Бо хто взагалі знав про висадку дерев, якщо там не живе? З іншого міста, тим паче, красти не приїхали б. А вкрали відразу ж після висадки. Хай шукають серед своїх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 ода 24.05.2019 14:21
в эту школу сколько бабла вложили что можно было нанять охрану
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 бувший 24.05.2019 14:09
Поймать и руки отрубить на Соборной площади. Сволочи.