реклама

реклама

Військовий комісаріат забирає громадян призовного віку в Черкасах прямо з вулиці. Один із молодиків, яких наразі тримають у казармі і не відпускають, розповів у коментарі Zmi.ck.ua, як усе відбувалося.

"Доходимо на роботу приблизно о 7.30. Близько більше 10-ти військових нас зупинили, запитали ім’я, прізвище, рік народження і звернулися з пред’явою "Ви ухиляєтеся від військових зобов’язань. Надалі ви проїдете з нами". На запитання "На якій підставі?", відповіли, що на підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". Що ми повинні були прибути у військкомат протягом 10-ти днів, але не з’явилися. Запихали силоміць у машину, я не погоджувався з ними їхати. Два мужики взяли: "Залазь. Нікуди не дінешся"", - розповів Сергій.

За його словами, на попередження про виклик поліції, військові у некультурній формі відповіли, що їм байдуже.

"Осіб п’ять посадили в машину за першу ходку. Нас всього з "Юрії-Фарм" десь осіб десять забрали. І залишилися п’ять осіб, нас не відпускають із пред’явами, що нам вручають повістки, а ми ігноруємо їх", - розповів черкащанин та відзначив, що не отримував повістки.

Надалі, за словами Сергія, їх завели на огляд медичної комісії. Справи юнаків, які з Черкас, Черкаського району, були в наявності у комісаріаті. Щодо тих, хто з інших районів, повідомили, що телефонуватимуть у відповідні комісаріати.

"А поки завели нові медичні справи. За станом здоров’я деякі не придатні до військової служби, як я. Однак, після огляду, який, до слова, був лише формальний із запитаннями "що хвилює", мені віддали справу зі словами "Все, ти здоровий, придатний". А як здоровий, якщо лікарка сказала, що для підтвердження потрібно поїхати за місцем прописки, узяти довідки з місця обліку, які підтверджують діагноз? Відповіли, що лікарка повідомила, що цілком здоровий", - розповів Сергій.

Опісля, як він розповів, їх загнали в казарму і по суті не пояснили, чого чекати і як довго.

"Один раз сказали: "Чекайте, за вами приїдуть з вашого військового комісаріату з районів. А другий – "Чекайте медичну комісію обласну". Коли вона буде - завтра чи післязавтра - ніхто не знає. Частину з військкомату нікуди не відпускають, ні за справками, нікуди", - розповів Сергій.

реклама

Коментарі  

 
+4 #13 справедливий 30.05.2019 13:20
Цитую ???:
Читаю - і дивуюся, скільки дебілів розвелося серед коментаторів "Прочерку".
"Прочерк", чесно: з-за такої швалі, як цей "справедливий", скоро взагалі перестану ваш сайт читать!

До таких швалів в першу чергу відносяться такі як ти "чуркащани".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Оксана 29.05.2019 17:20
Цитую ???:
Цитую Я черкащанин:
Цитую ???:
Читаю - і дивуюся, скільки дебілів розвелося серед коментаторів "Прочерку".
"Прочерк", чесно: з-за такої швалі, як цей "справедливий", скоро взагалі перестану ваш сайт читать!

Є варіант просто не читати коменти. Я два тижні не читав - аж на душі легше стало.

Колись на "Прочерку" мало не щотижня ставили поради психологині Кукуленко.
Краще б вона замість того вивчила феномен прочерківських коментюків - визначила, в які дні у них загострюється маразматичність - щоб нормальні люди в цей час обходили десятою дорогою коментарі. Бо я якось звик читати коментарі - серед них іноді цікаві є, які навіть доповнюють інформацію.
Якби ще адміни виконували обіцянку сайту не друкувати коментарі хоча б відвертого бидла.

Судя по твоим комментариям "У кого чего болит - тот про то и говорит"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 ??? 29.05.2019 16:50
Цитую Я черкащанин:
Цитую ???:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Я черкащанин 29.05.2019 16:39
Цитую ???:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 ??? 29.05.2019 16:35
Читаю - і дивуюся, скільки дебілів розвелося серед коментаторів "Прочерку".
"Прочерк", чесно: з-за такої швалі, як цей "справедливий", скоро взагалі перестану ваш сайт читать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 справедливий 29.05.2019 16:34
Цитую Я черкащанин:
Цитую справедливий:
Цитую Я черкащанин:
Цитую справедливий:
Так, зараз ніхто не задумується чому юнаки не хотять служити? Раніше при СРСР було навпаки, усі хотіли відслужити в Радянській Армії. Виховання зовсім не те, яке було в ті роки. А крики "сраних патріотів" недодають бажання служити у Збройних Силах.

Що за несусвітна єрунда? В Радянському Союзі також косили як могли. Тільки можливостей було менше.

А ти також косив? А тепер "патрійот"?

Судячи з того, що ви переводите стрілки на мою скромну персону, по суті питання ви погоджуєтесь.

Ні, не погоджуюсь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 справедливий 29.05.2019 16:33
Рекомендую громадянам, яких незаконно затримали працівники військоматів звертатися із повідомленням про вчинення злочину за ч. 1 ст. 371 КК України до правоохоронних органів щодо реєстрації кримінальних правопорушень в порядку ст. 214 КПК України. Надалі охота у цих військоматовськ их тилових крис буде відбита.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Я черкащанин 29.05.2019 16:26
Цитую справедливий:
Цитую Я черкащанин:
Цитую справедливий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 справедливий 29.05.2019 16:15
Цитую Я черкащанин:
Цитую справедливий:
Так, зараз ніхто не задумується чому юнаки не хотять служити? Раніше при СРСР було навпаки, усі хотіли відслужити в Радянській Армії. Виховання зовсім не те, яке було в ті роки. А крики "сраних патріотів" недодають бажання служити у Збройних Силах.

Що за несусвітна єрунда? В Радянському Союзі також косили як могли. Тільки можливостей було менше.

А ти також косив? А тепер "патрійот"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Я черкащанин 29.05.2019 15:43
Цитую справедливий:
Так, зараз ніхто не задумується чому юнаки не хотять служити? Раніше при СРСР було навпаки, усі хотіли відслужити в Радянській Армії. Виховання зовсім не те, яке було в ті роки. А крики "сраних патріотів" недодають бажання служити у Збройних Силах.

Що за несусвітна єрунда? В Радянському Союзі також косили як могли. Тільки можливостей було менше.