Апельсин Завтра, 2 липня, 0 15.00 в Черкасах на літній терасі готелю-ресторану «Апельсин» відбудеться офіційна презентація команди кандидатів-мажоритарників Черкащини від партії «Слуга народу».

Про це повідомив Валерій Макеєв, який проводитиме презентацію.

Запрошують журналістів.

Нагадаємо склад команди:

94 одномандатний виборчий округ – Любов Шпак

195 одномандатний виборчий округ – Олег Арсенюк

196 одномандатний виборчий округ – Андрій Стріхарський

197 одномандатний виборчий округ – Олександр Скічко

198 Одномандатний виборчий округ – Наталія Д’яченко

199 одномандатний виборчий округ – Сергій Нагорняк

200 одномандатний виборчий округ – Олена Воронцова.

реклама

Коментарі  

 
+3 #14 Вони не хотіли 03.07.2019 10:04
Цитую Степанич:
"Слуга народа" то ли специально, то ли по глупости "сливает" черкасские округа, выставляя репутационно нечистых кандидатов.

"Слівают по глупості". :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Степанич 02.07.2019 15:03
"Слуга народа" то ли специально, то ли по глупости "сливает" черкасские округа, выставляя репутационно нечистых кандидатов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 БЕСПРЕДЕЛ 02.07.2019 13:56
Вот вакм и 73%...за "клоуна". В стране идет полоній реванш после такого голосования по голосованию по приколу, Вся ПР в ближайшее время возвратиться в Украину, а Андрея Клюева даже только что Ц№ВК зарегистрировал а пр мажоритарному округу кандидатом депутат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Дайти попрацювати... 02.07.2019 13:42
Хто такий Олег Арсенюк???По зрівнянні із Андрієм Клюєєвим, якому Верховний Суд дав право балотуватися у ВР.... Цей ОЛег Арсенюк в порівняні із Клюєвим настояща ...................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #10 Вася 02.07.2019 13:15
Люблю я наш народ! Усі всіх звинуватили, усі за всіх вирішили :-* Голосуйте за Курбета з курятниками і буде вам 5 років КУКУ. Або ж за Лору - вона ж вопше не регіоналка :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 Учасник РЕВОЛЮЦІІ ГІДН 02.07.2019 12:42
Нуу... так діти, а Ви пані Катерино бкли учасниками РЕВООЛЮЦІІ ГІДНОСТІ мені цікаво запаитиати??? А Ви знаєти що цей Олег Арсенюк був "тітешуож" і бив цчасників РЕВОЛЮЦІІ ГІДНОСТІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-41 #8 Катерина Миколаївна 02.07.2019 11:38
Я вважаю, що кандидати від "Слуги народу" варті уваги журналістів. Найрейтинговіша партія. А от тролити і обзивати їх регіоналами - це дно. Там крім Арсенюка нема до кого з цим причепитися. Та й до Арсенюка погано липне - діти за батьків не повинні відповідати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+51 #7 Погасий 02.07.2019 10:18
В 2019 году, после революций и многочисленных потрясений в истории Украины, видеть в списках кандидатов Арсенюков и прочих экс-регионалов, это ужасный фарс, моветон, трагизм и цинизм!
Эти люди (Русалины, Арсенюки, Овчаренки, Омаргалиевы, Отрешки, Зубики, Бобовы и прочие экс-регионалы) должны быть на свалке истории, а не лезть снова в политику
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+50 #6 ГОСУДАРЮ, ЧТО ЗАБЫЛИ 02.07.2019 10:10
АРСЕ............. шахраями, ДЕДАЦЮГАМИ, ЗАБУВ ЯК КЕРУВАВ САНАТОРІЯМИ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ В КРИМУ...ВІН НАВІТЬ ТАМ КЕРУВАВ КОЛИ РОСІЯ АНЕКСУВАЛА КРИМ І В ЦЕЙ ЧАС ВОЗИВ ЧЕРКАСИ МІШКАМИ ГРОШІ. А ЩО СИНОЧКИ ВИТВОРЯЛИ ПІД ЧАС РЕВОЛЮЦІІ ГІДНОСТІ...БУЛИ ТІТУШКАМИ У ТУЛУБА