реклама

реклама

Валентина Жуковська "почесно" допомагатиме керівнику "Азоту" Віталію Склярову

Валентина Жуковська "почесно" допомагатиме керівнику "Азоту" Віталію Склярову

Трудовий колектив ПАТ «АЗОТ» висунув на посаду Почесного Президента товариства кандидатуру Голови Правління банку «Надра» Валентини Жуковської. Рішення щодо затвердження її кандидатури на цю посаду буде розглянуте на річних загальних зборах акціонерів ПАТ «АЗОТ». Про це повідомляють джерела «Прочерку».


Місцеві експерти зауважують, що таке публічне позиціонування київського банкіра Жуковської, яку називають можливим кандидатом в депутати Верховної Ради по округу в Черкасах, буде їй корисним у майбутньому.


– Чим більше з’являється інформації, чим більше люди дізнаються про людину, тим краще. Проте скільки балів додасть пропозиція стати Почесним Президентом товариства, поки що сказати важко. Це потрібно вираховувати, – зазначає у коментарі «Прочерку» координатор Громадянської мережі «ОПОРА» у Черкаській області Микола Макуха.

реклама

Коментарі  

 
+6 #8 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 12.04.2012 18:27
Цитую krylohlop:
"Трудовий колектив просить" :lol: :lol: :lol: Зараз розплачуся від розчулення! :lol: Черкасців мають за ідіотів! Хоча особисто не маю нічого проти пані Валентини.

Согласен на все 100.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 12.04.2012 18:26
Интересный ход.Но не колектив "Азота" ее выбирал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 кактус 12.04.2012 16:18
Цитую федор принципиальный:
а кто это решил что в черкассах нет достойных кандидатов в депутаты почему то из нежина донецка цюрупинска теперь из киева у них что извилин в голове больше

да "черкасці" - у вас ізвілін менше, бо ви терпите тулуба. Знач вам так і треба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 РЕАЛИСТКА 12.04.2012 15:41
СМІШНО ТА Й ГОДІ! НА КОГО ЦЕЙ ПІАР-ХІД РОЗРАХОВАНИЙ! ЧИ ЇЇ ПІАРЩИКИ ОЛІГОФРЕНИ, ЧИ ЧЕРКАЩАН ЗА ДЕБЕЛІВ ТРИМАЮТЬ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Нитрогениум 12.04.2012 15:37
Маразм крепчает...Покажите ей хоть на карте этот Азот.Борис Сергеевич,видит е как теперь все просто...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 федор принципиальный 12.04.2012 14:01
а кто это решил что в черкассах нет достойных кандидатов в депутаты почему то из нежина донецка цюрупинска теперь из киева у них что извилин в голове больше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 krylohlop 12.04.2012 13:57
"Трудовий колектив просить" :lol: :lol: :lol: Зараз розплачуся від розчулення! :lol: Черкасців мають за ідіотів! Хоча особисто не маю нічого проти пані Валентини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Оксана Колісник 12.04.2012 12:31
Дивно... Я не того імені б сподівалася...Натягнуто якось все виходить... Як і посмішка цієї пані. Я її не знаю. Може вона й дуже нгарна людина, але от ця презентація її імовірним виборцям відгонить фальшю.