реклама

реклама

11 липня відбулося чергове засідання громадської ради при Черкаській ОДА. За ініціативи голови громадської ради Олега Скалька, присутні вирішили звернутися до депутатів Черкаської міської ради з пропозицією присвоїти журналісту Вадиму Комарову звання почесного громадянина міста Черкаси (посмертно).

66478597_2291420774507192_4135175215300739072_n

Нагадаємо, 4 травня у центрі Черкас близько 9:30 години виявили черкаського активіста Вадима Комарова з травмою голови.

А вночі, 20 червня він помер, пробувши 46 днів у штучній комі. 20 червня слідчі поліції оприлюднити фоторобот імовірного нападника на черкаського журналіста та активіста Вадима Комарова.

Про це інформують на сторінці Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА

64400966_2291420874507182_6278120096481148928_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 Мешканці 15.07.2019 13:14
Нічого не маємо проти, шкода людину, а в його трудовій було 'журналіст'?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Прокурор 15.07.2019 08:56
Журналюгу который славился заказными расследованиями и статьями сделать почесным. Давайте всех кто живет в этом городе объявим почесными! ибо жить в таком городе с его керманычами это уже геройский поступок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 що?! 15.07.2019 00:06
а чому громадська рада при ОДА такі питання взагалі порушує?
напевно, має ж бути громадська рада при міській раді, що не підпорядкована громадській раді при ОДа

прям, перевищення повноважень виходить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Anti 13.07.2019 22:36
Ещё один понаехавший. А когда уже звание "почетного гражданина города" будет присвоено коренному, настоящему черкащанину?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 стабилизец 12.07.2019 15:56
Цитую 007:
Людину шкода, але чим він проявив себе, що почесним жителем його визначає Скалько? І хто такий Скалько?

очевидно почесному полагается премия. вот и пытаются заткнуть рот. абы нэ гавкалы. на покупку квартиры для безутешных родственников пока пожлобились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Факт 12.07.2019 15:45
Для начало надо ждать результатоа раследования.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 007 12.07.2019 15:21
Людину шкода, але чим він проявив себе, що почесним жителем його визначає Скалько? І хто такий Скалько?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Sem 12.07.2019 13:50
А хто такий Ск...лько: дві суд...ий за розбі...ий напад якій реально на ...ні 5 років був. І тепер він голос громадськості. Хлопці ідіть ви...