реклама

реклама

І без того брудне повітря в Черкасах стане ще більш нечистим. Усе – через надмірно високі температурні показники. Про це йдеться в повідомленні  кермача обласного гідрометцентру Віталія Постриганя, інформує «Вікка».

Панорама_з_Пагорбу_Слави_в_Черкасах

Нині в місті оголосили штормове попередження про метеорологічні умови високого забруднення атмосферного повітря. Зокрема – перевищення шкідливих домішок у повітрі зафіксували в Дніпровському мікрорайоні. Там збільшена концентрація діоксину азоту, аміаку та формальдегіду. Головний синоптик області зазначає: суттєвого покращення стану атмосфери очікувати нині не варто. Через суху, маловітряну та спекотну погоду прийдешньої доби прогнозують зростання забруднення повітря.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 СОЛДАТ 14.08.2019 15:11
Цитую агага:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую агага:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую дуремару трамледуру:
[quote name="Дональд Трамп"]

А ленин - это кто?Лысий сифилитик, который сделал в рашке небольшой кипиш? :lol:

Если взять Ленина и тебя , то ты кто ? :lol: :lol: пузатый алкаш в занюханом комуфляже :lol: :lol:

Ну так возьми своего... :lol: :lol: :lol:

ого как обиделся пузатый алкаш , в занюхано -чуханом комуфляже , :lol: :lol: :lol: кстати твои бендеры не признают слово солдат , они говорят что это слово совковое , нужно говорить воякЫЫ , так что меняй имя на вояка -воняка

Ты уже отполировал, видать, ильичу, что такой радостный :lol: :lol: :lol: Наверное полировал ильичу а перед глазами был Бандера? :lol: :lol: :lol: Уймись чмошник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 SRJ 14.08.2019 14:44
Інша мова про ДІОКСИД!!! а не діоксин азоту...
Будьте грамотними, не вводьте в оману читачів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 SRJ 14.08.2019 14:40
До уваги авторів статті, атмосферне повітря на майже 73% складається з хімічної речовини АЗОТ, його фізичні і хімічні властивості не впливають на тихання людини та інших істот, тому апріорій забрднювачем він не може бути!!! Інша мова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 агага 14.08.2019 14:16
Цитую СОЛДАТ:
Цитую агага:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую дуремару трамледуру:
Цитую Дональд Трамп:
А что дальше,какие меры будут приняты городом к виновникам-сплошная говорильня,хотя бы одного на Соборной площади казнили.

Не собырная , а площадь Ленина была есть и будет , запомни.

А ленин - это кто?Лысий сифилитик, который сделал в рашке небольшой кипиш? :lol:

Если взять Ленина и тебя , то ты кто ? :lol: :lol: пузатый алкаш в занюханом комуфляже :lol: :lol:

Ну так возьми своего ленина...желательно ртом.У тебя это неплохо получится.И удовольствие получишь...и отполируешь заодно. :lol: :lol: :lol:

ого как обиделся пузатый алкаш , в занюхано -чуханом комуфляже , :lol: :lol: :lol: кстати твои бендеры не признают слово солдат , они говорят что это слово совковое , нужно говорить воякЫЫ , так что меняй имя на вояка -воняка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 СОЛДАТ 14.08.2019 14:03
Цитую агага:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую дуремару трамледуру:
Цитую Дональд Трамп:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 агага 14.08.2019 13:46
Цитую СОЛДАТ:
Цитую дуремару трамледуру:
Цитую Дональд Трамп:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 СОЛДАТ 14.08.2019 10:58
Цитую дуремару трамледуру:
Цитую Дональд Трамп:
А что дальше,какие меры будут приняты городом к виновникам-сплошная говорильня,хотя бы одного на Соборной площади казнили.

Не собырная , а площадь Ленина была есть и будет , запомни.

А ленин - это кто?Лысий сифилитик, который сделал в рашке небольшой кипиш? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 дуремару трамледуру 14.08.2019 10:16
Цитую Дональд Трамп:
А что дальше,какие меры будут приняты городом к виновникам-сплошная говорильня,хотя бы одного на Соборной площади казнили.

Не собырная , а площадь Ленина была есть и будет , запомни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Дональд Трамп 14.08.2019 09:57
А что дальше,какие меры будут приняты городом к виновникам-сплошная говорильня,хотя бы одного на Соборной площади казнили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 ого 14.08.2019 09:47
А на майдині повітря 4 місяці було забруднено покришками які горіли вдень і вночі , та всі сиділи тихенько ( в тому числі і керманич не то що обласного, а і всеукраїнського гідрометцентру ) , сидіть далі тихенько і нюхайте , клоуни .