Сьогодні о 16.00 у Черкаському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки-супутник Міжнародної трієнале графіки і плаката «4-й Блок», присвячена трагедії на Чорнобильській АЕС та екологічним проблемам людства.

Як повідомляють у музеї, виставка організовується на виконання Наказу управління культури Черкаської ОДА від 21.03.2012 «Про проведення акції «За чисте довкілля» та благоустрою територій населених пунктів».

Виставка діє до 9 травня 2012року.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Оксана Колісник 19.04.2012 18:53
Цитую кактус:
насправді автор заголовку зробив чудову рекламу музею. Де ви ще бачили стільки коментарів під анонсом до якогось нудного заходу в художньому музеї. А тут мегасенсація. Директриса повинна виставитись Прочерку. Чекаємо звіту з виставляння
"Кактус"! Ви там в сусідніх гілках Миколу Івановича Булатецького "підпираєте" з усіх силочок, то чи не думаєте, що своїм зауваженням про "якийсь нудний захід у музеї" Ви йому зараз такої ж самої "конгеніальної" реклами наробите, як і "ОТЕ", що тут обговорюється? Ви взагалі коли останній раз були в музеї? І, до речі, саме оці виставки плакатів на екологічну тематику, які відбуваються в музеї вже втретє і представляють роботи плакатистів з усього світу - це одні з найяскравіших з мистецької точки зору заходів, що проходять у Черкасах. Ви сходіть разом із Миколою Івановичем! А, якщо забули де музей, то це як іти до РАГСу, то ,трохи не доходячи, - "наліво" :) Гарного спілкування з мистецтвом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 кактус 19.04.2012 16:39
насправді автор заголовку зробив чудову рекламу музею. Де ви ще бачили стільки коментарів під анонсом до якогось нудного заходу в художньому музеї. А тут мегасенсація. Директриса повинна виставитись Прочерку. Чекаємо звіту з виставляння
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Оксана Колісник 19.04.2012 15:14
Цитую МАРГО:
Або музейники пожартували, або в управлінні ОДА п'яні наказ готували. Бо складно бути настільки тупими...
Скоріше, це репортер бозна про що думав, слухаючи... А в наказах такого типу, аби більше заходів в акції було, могли й давно задуману виставку записати. Це звична (хоч і не беззаперечна) практика. А чому б і ні? Захід - готовий, немає сумнівів у його якості. Гарантовано "+" у звіті. Але написати, що музей запрошує "за наказом обласних чиновників". Ну, люди, є ж просто відчуття смаку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Оксана Колісник 19.04.2012 14:40
Цитую Дядя Вася:
Оксано,або я тупо жартую,або у Вас щось з почуттям гумору.Невже кожен гег треба супроводжувати смайликом? Який в с...ці аншлаг у худмузеї за вказівкою ОДА? Та я ржунімагу лише зі слів НАКАЗ УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ.Можна уявити собі ще більше ідіотство? :lol: :lol: :lol:
Я не проаншлаг в музеї, колего. А про аншлаг на сайті. Для цього ж такі заголовки пишуться? Так же ж? До музею, тому, хто це написав, байдуже! Як і байдуже було до того, як сприйняли заголовок про дітей та нічний клуб. Аби більша відвідуваність. Що ж до наказів, то, чи Ви не в курсі, що діяльність будь-якої установи проводиться у відповідності до розпорядчих документів? Якщо це, звісно, установа з нормальним, стабільним менеджментом. Наказ, у даному випадку просто фіксує факт події, можливо, оговорює режим використання приміщення, доступ (за квитками, безкоштовний) тощо. Так, це бюрократія. А можна ще назвати - порядок.І до чого тут моє почуття гумору?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 МАРГО 19.04.2012 14:11
Або музейники пожартували, або в управлінні ОДА п'яні наказ готували. Бо складно бути настільки тупими...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Ольга Гладун 19.04.2012 13:32
Це повний мозковий абсурд і зовсім різні речі! Виставка була запланована ще у минулому році. Вона приурочена роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС. Музей показує плакати найкращих світових дизайнерів, які присвячені екологічним проблемам. Вони надані Міжнародним фестивалем "4-Блок", що проводиться у цьому році у кінці квітня одночасно у Києві, Москві, Мінську і Харкові. А згідно листа управління культури музейні працівники обаштовують навколишню територію. Хоча, це теж певною мірою, екологічна акція :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Дядя Вася 19.04.2012 12:58
Оксано,або я тупо жартую,або у Вас щось з почуттям гумору.Невже кожен гег треба супроводжувати смайликом? Який в с...ці аншлаг у худмузеї за вказівкою ОДА? Та я ржунімагу лише зі слів НАКАЗ УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ.Можна уявити собі ще більше ідіотство? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Оксана Колісник 19.04.2012 12:12
Цитую Дядя Вася:
Оксано,заголово к дуже грамотний.Не було б в ньому другого речення-і все,мимо каси.А так-аншлаг.
Ага, "аншлаг", а потім "тьху"! Фігня це все! Така ж байда була, коли недавно так же "грамотно" оБзголовили повідомлення про нагородження переможців дитячого волебольного турніру...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Дядя Вася 19.04.2012 11:23
Оксано,заголово к дуже грамотний.Не було б в ньому другого речення-і все,мимо каси.А так-аншлаг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Оксана Колісник 19.04.2012 10:03
Колеги, ну що це за заголовки?