Сьогодні стало відоме прізвище нового прессекретаря голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка. Ним стала черкаська журналістка інтернет-видань Олена Шаповал.

IMG_20190815_105056

Місце її останньої роботи – це редактор програми «Тема дня» на Суспільному телебаченні.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Вітаю 18.08.2019 12:31
Колишні прес-секретарки - це вже колишні. При чому вони тут?
А Олена Шаповал - дуже непоганий вибір. Боюсь, що це перше й останнє вдале кадрове рішення нового губернатора. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Артуро Експертіні 15.08.2019 21:30
А взагалі вона - точно не дурна, просто дуже любителька підкилимних ігр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Артуро Експертіні 15.08.2019 21:25
Цитую ЕкспЕрт:
Цитую Артур:
Одна просто красіва, тому вернулася до мами під спідницю, а друга ще трохи розумна, тому в Батьківщині робить

Не трохи, а на рідкість дуже і не в Батькіащині

Я вас помирю)))
Трохи, але "на рідкість дуже" давно - не в "БатькіАщині".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 ЕкспЕрт 15.08.2019 19:12
Цитую Артур:
Одна просто красіва, тому вернулася до мами під спідницю, а друга ще трохи розумна, тому в Батьківщині робить

Не трохи, а на рідкість дуже і не в Батькіащині
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Нікітна 15.08.2019 18:30
Сама достойна з усіх і розумна виявилася Турська .Ото були часи, ото кадри А зараз лише пил та полова....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Артур 15.08.2019 18:29
Одна просто красіва, тому вернулася до мами під спідницю, а друга ще трохи розумна, тому в Батьківщині робить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 А папєрєдніци де? 15.08.2019 18:23
"Прочерк", ви б краще написали, чим зараз займаються прес-секретарки попередніх губерів - Курченко і Манжула("Полянська"). Де вони?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Вопросік 15.08.2019 15:26
А хтось може пояснити, чому журналісти бігають із сайту на сайт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Арнаут 15.08.2019 13:32
Думаю, що Шевченко вибирав прес-секретаря суто за зовнішністю.
Аби картинка була гарна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Житель Черкасс 15.08.2019 13:26
Цитую Артур:
ось чому 18000 зробили першими інтервю. Вона ж їхня. Знов буде сайтик придворним, адже ця команда робила до цього сайт Інфоміст, який був сайтом попереднього губера. Прикольні журналісти в нас. Незалежні.


Вони такінезалежні і вправні що не спромоглися жодного колючого питання поставити!!! підкаблучники