реклама
Sucurity Police

реклама

Знищення мозаїчного панно на фасаді палацу культури «Дружба народів», яке відбувається в рамках реконструкції закладу, викликало хвилю обурення у громадськості.

 

У мережі «Фейсбук» черкащани діляться своїми думками про це, ключова з яких: чому знову жителям міста не показують, що буде там у подальшому.


– Якщо так казати, то вже й нема кому подібну мозаїку і зробити... – пише в коментарі черкаський архітектор Федір Гонца. – Де проект знову? Це ключова споруда в місті, як на те пішло…


– Якщо мозаїчне панно треба нищити, бо це «комуністична культура», то покажіть довершені архітектурні, монументальні композиції нашого часу!!! Як на мене, то все збудоване (створене) в Черкасах за останні роки – то несмак на несмаку: безлике, безсюжетне, безідейне… Якби на паркані-сітці, яким учора ввечері огородили «Дружбу», висів проект того, що буде замість панно, тоді б агресії в людей такої не було, – вважає журналістка ТРК «Вікка» Вікторія Курченко.


Її підтримують і інші коментатори, наголошуючи, що нині в місті будують стандартні торговельні центри, і згадуючи стоянку біля Будинку торгівлі замість обіцяного скверу.

– Розказувати можна багато, наприклад, де колесо огляду, яке зняли і казали, що ми поставимо краще... Нема«. Так і все, – пише Федір Гонца.

  

Усі фото – журналістки ТРК «Вікка» Вікторії Курченко

реклама

Коментарі  

 
-2 #10 Гость 28.06.2012 14:46
Глядя как мозаику уничтожали, очень трудно представить ее аварийное состояние.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Оксана Колісник 21.04.2012 07:15
Згадала, що на "Азоті" є, здається толковий архітектор. Принаймні таке враження склалося після репортажу про заміну покрівлі палацу. Варто було б щось і від нього почути. А взагалі в місті такий бардак, що навіть слів не підберу, щоб його визначити. І доводиться сотаточно визнати, що міського голови у Чекас немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 сергей 20.04.2012 15:28
До чего докатился "Прочерк". Берёт стенку из Фейсбука и выдаёт за новость.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 krylohlop 20.04.2012 14:11
Цитую Сергій:
Панове архітектори і всі, хто відповідає за ремонт "Дружби народів"! Виконайте закон і зробіть, нарешті, пандус, щоб людям з обмеженими можливостями у пересуванні можна було дістатися в концертний зал. Директор цього об'єкту ще восени обіцяла, що пандус буде встановлений саме в час ремонту.


Хороше запитання! Саме в такому ключі і має вестися розмова з тими, хто затіяв ремонт "Дружби народів".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Фелікс 20.04.2012 14:03
" ВОР ПРИХОДИТ ТОЛЬКО ДЛЯ ТОГО, ЧТОБЫ УКРАСТЬ, УБИТЬ И ПОГУБИТЬ"

Иоанна 10:10
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #5 Андрэйко 20.04.2012 12:18
Страхопудало... обэктивно
скажыть, кому таке подобається?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Сергій 20.04.2012 11:50
Панове архітектори і всі, хто відповідає за ремонт "Дружби народів"! Виконайте закон і зробіть, нарешті, пандус, щоб людям з обмеженими можливостями у пересуванні можна було дістатися в концертний зал. Директор цього об'єкту ще восени обіцяла, що пандус буде встановлений саме в час ремонту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Дядя Вася 20.04.2012 11:43
Да,робітник,іже нер,мати з дитиною...Тепер це безідейне.Хтось бачив там Леніна,радянськ у символіку,кремл івські зірки? Люди,ми стали свідками великого злочину перед містом,співстав ним з руйнуванням фашистами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Оксана Колісник 20.04.2012 10:56
Не думаю, що немає! Але ніхто не заплатить справжню вартість подібних робіт - в радянські ж часи були "стелі" гонорарів, а зараз - ціна договірна. А деякі митці за апетитами не поступаються олігархам. І, справедливости ради, це дуже, дуже дорого, якщо не на 10 років, як раніше казав нановний пан Теліженко. "Ламати - не будувати" - знищення пання яскрава ілюстрація до цього народного спостережання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #1 Іринка 20.04.2012 10:52
серйозних експертів знайшли... "авторитети"... аби ото поговорити)))
і покажіть мені громадськість, яка обурюється???