"Слуга народу" Олександр Скічко не знав, що колега Сергій Литвиненко голосував за нього на пленарному засіданні 11 вересня.

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, пише gazeta.ua

540829d107471_2

"Ця ситуація сталася через те, що я вийшов до туалету чи води попити. Потім мене затримали журналісти, а журналістам відмовляти не можна. У результаті маємо те, що маємо. Мій товариш вирішив так вчинити. Я про це не знав. Що з цим робити, нехай вирішує фракція", - сказав Скічко.

На питання, чому він залишив картку в системі та вийшов без неї, політик відповів: "Розумієте, недосвідчений депутат. Якщо говорити з практичної точки зору, то я не бачив жодного депутата, який виходячи із Ради у момент засідання на кілька хвилин, забирав свою картку".

11 вересня двоє народних депутатів від "Слуги народу" голосували за колег. Олена Копанчук тисла кнопку сусіда під час голосування за законопроект про будівельні норми щодо удосконалення нормування у будівництві. Сергій Литвиненко кнопкодавив за включення до порядку денного законопроекту про внесення змін до Конституції щодо уповноважених ВР і його направлення до Конституційного суду

реклама

Коментарі  

 
+5 #12 клоунада 13.09.2019 10:41
Місце в туалеті його чекало після Євробачення в Києві
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 СЕРУЛАІВ 13.09.2019 10:02
Нехай батя через "Райфазейнбанк" закупить Сашулі памперси
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Лаврентій 13.09.2019 07:38
Цікаво.Вчора оспівували як талановитого актора,а став нардепом-зразу ж став 'редискою'!
Наш менталітет,одни м словом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Любов Майборода 12.09.2019 19:44
Норма українського законодавства - приймати рішення більшістю від "складу" ради, комісії - рудимент сталінсько- брежнівськог періоду. В більщості європейських країн, в тому числі Європейському парламенті діє норма - рішення прийнято, якшо за нього проголосувала більшость від "присутніх". Виключення стосуються Конституційних норм - тут, рішення має бути прийнято як правило 2/3 від складу парламенту. Депутат не може в усьому розбиратись. Тому бездумне натискування кнопки і є найгірша форма кнопкодавства :P Як вам така ідея?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Звпчайний 12.09.2019 19:43
Да, українці...Ви таки вскочили з цим парламентом. А це ж- краще шо було...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 слуга 12.09.2019 19:38
правильно його зрозумів: він в цей час займався кнопкодавством (тільки без картки) з журналістами (яким не можна відмовити)в туалеті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 БЕЗ КОМЕНТАРІВ 12.09.2019 18:33
"Скічко просто хотів у туалет"(С)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Роман 12.09.2019 17:52
"Що з цим робити, нехай вирішує фракція" - Ні, виконуйте обіцянки Вашого лідера: порушили закони (один - незаконно проголосував за іншого, інший незаконно залишив картку в системі, бо інакше не вийшло б проголосувати) - обоє визнали "Я порушив закон" і здали мандати. Яка тут фракція! Обіцяли - виконуйте. А то як "скаженого принтера" - то увімкнули і фракцію ніхто не питав, а як обіцяли законів дотримуватися і порушили - то "фракція"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 yazon 12.09.2019 16:19
Цитую Факт:
Зеленое брехло? вийшов до туалету чи води попити. Вот они настоящие избраники баранов.

Какова морда, таково и отражение в зеркале.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 правда 12.09.2019 16:12
вийшов води попити в туалет? Поясніть зеленоботу, щоб не пив воду з туалету