– Бо йде новий рік – це бюджет, утворення громад... У чому ще проблема? Йдуть реформи і всі розуміють, що райдержадміністрації втратять свою актуальність, – сказав голова ОДА. – Мало хто хоче йти на посаду, знаючи, що це на рік-півтора максимально. Але в нас була можливість якісно попрацювати з людьми.
Ігор Шевченко зазначив, що навіть до кінця укомплектуватись заступниками не зміг через те, що багато часу зайняло питання по підбору кадрів в райони.
Водночас, як інформували «Прочерк», досить дискусійним було питання щодо визначення кандидатур на посаду голови Городищенської РДА. На це намагався впливати нардеп від округу Стріхарський, у якого бачення кандидатури на посаду керівника району відрізнялося від бачення губернатора.
– Я не пам’ятаю прізвища, що там вже визначене, але є позиція влади, що ніхто не має впливати. Враховується думка тільки мене, як керівника області, бо мені потім працювати з головами РДА. До мене особисто ніхто не звертався з пропозиціями щодо кандидатів. Допомагали помічники, юристи. Якщо, на наш погляд, на мій погляд, в людини був наявний досвід, моральні критерії… Бо наголошу, що люди йдуть свідомо, не розуміючи на який термін. Це ж взагалі потім може не бути таких посад. То мені невідомо, щоб шановні народні депутати когось лобіювали. То нам про це невідомо. Не було дибатів чи проблем. Навпаки, нам було доведене, що нічого подібного не можна допускати, – сказав Шевченко. – Реально впливу ніякого не було.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису