реклама

реклама

Вчорашній вечір показав наскільки небайдужі наші черкащани. Такої кількості дзвінків з проханням про допомогу на гарячу лінію ПриватБанку і директору особисто ще не було, - пише у «Фейсбуці» керівниця пресслужби Приватбанку Черкаського регіону Наталія Макаренко.

80398801_2696125510463484_7046579909983993856_n

Фахівець повідомила деталі: Котик вирішив облаштувати свій будинок у теплого банкомату в третій міській лікарні. Він знайшов лазівку, невеликий отвір в холі тамбура під нашим банкоматом, через яку і потрапляв всередину.

Інкасатори банку, провівши чергову інкасацію банкомату поїхали, не помітивши пухнасту приховану грудочку.

Через деякий час, волохате чудо зрозуміло, що шлях до відступу закритий і почав несамовито волати про допомогу. Спочатку співробітники лікарні кинулися шукати кричущого від болю пацієнта, але незабаром виявили несамовито вимагаючого уваги кота, що був замкнений в тамбурі біля банкомату.

І понеслися дзвінки "всім-всім-всім", завдяки яким рятувальна операція була успішно проведена, котейка нагодований і обласканий, - зазначила керівниця пресслужби

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 черный властелин 07.11.2020 20:28
Цитую ZEолог:
Цитую Аси:
Цитую Иса:
А что вообще делает животное в больнице?

Сейчас этих " животных " больше за людей считают , чем половину населения прямоходячих и называющих себя людьми .

Тварини - вони безхитрісні і завжди прямі у своїх вчинках.
А "прямоходячіє" - часто тупі як ти або безпричинно чмошні й жорстокі, як "Юстас".
Я цього кота ніколи не бачив, але поваги до нього маю значно більше, бо він при мені, на відміну від вас, не нявчав х*ню усяку. :-x
Іди вже, "прямоходячій", настраівай балалайку і разлівай "Бояришнік" по стаканах - готуйся "вєртікальноходя чім" ставать. Може, коти перестануть заважать "чалавєком" себе відчувать. ;-)

Zooфил, в твоём комментарии много желчи. Сходи к психотерапевту, возможно, жизнь наладится. Посылаю тебе лучи психического здоровья.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 черный властелин 07.11.2020 20:26
Подозреваю, что если бы на месте кота оказался человек то его бы выгнали на улицу пинками. Лицемерие такое лицемерие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 ZEолог 30.12.2019 21:53
Цитую Аси:
Цитую Иса:
А что вообще делает животное в больнице?

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Аси 30.12.2019 20:33
Цитую Иса:
А что вообще делает животное в больнице?

Сейчас этих " животных " больше за людей считают , чем половину населения прямоходячих и называющих себя людьми .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Довідковий центр 30.12.2019 17:47
Цитую Иса:
А что вообще делает животное в больнице?

"Юстас" - не "жівотноє" - він просто трохи пришелепкуватий . А в "бальніце" Юстас тому, що він стоїть на обліку у психіатра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Иса 30.12.2019 00:48
А что вообще делает животное в больнице?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Звідки ти взявся? 30.12.2019 00:31
Цитую Юстас:
Стільки бомжем тиняються по місту. Ніхто не поможе. А тут котик. Допоможемо котику. Слава Україні

Цитую Юстас:
Більше не має проблем? Засуньте котеня в ж. Бачив таких сьогодні 10.і що


Яка ж ти паскуда! І схоже - навіть гордишся цим :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Ніка 29.12.2019 22:13
Юстас, ти реально дебіл чи вміло прикидаєшся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 Юстас 29.12.2019 18:05
Стільки бомжем тиняються по місту. Ніхто не поможе. А тут котик. Допоможемо котику. Слава Україні