реклама

реклама

В Умані цього року планують побудувати «автентичне містечко» – Маленький Єрусалим. Про це президент України Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю ізраїльському виданню «The Yimes of Israel». Інтерв’ю присвячене вшануванню в Україні жертв Голокосту і запланованому на 22-23 січня візиту глави української держави в Ізраїль на вшанування жертв Освенцима.

zel-1-e1579446299510

На запитання журналіста, чи вшановує Україна жертв Голокосту, Володимир Зеленський відповів:

«По-перше, ми вшановуємо пам'ять жертв Голокосту. По-друге, цього року ми розпочинаємо будівництво меморіалу в Бабиному Яру. По-третє, у нас є проєкт в Умані. Як відомо, багато євреїв з усього світу їздять туди, щоб віддати шану відомим євреям. У цьому місті ми починаємо збудувати «Маленький Єрусалим». Ми вирішили спорудити історичний музей, створити великий парк та реконструювати синагогу. Ми хочемо створити автентичне містечко. Ми винайшли назву «Маленький Єрусалим» як ідею, щоб зробити його дуже автентичним, у дуже професійний спосіб».

Володимир Зеленський також нагадав ізраїльським журналістам, що 2500 українців визнані "праведниками народів світу" за те, що рятували євреїв під час Другої світової війни. За опитуваннями, рівень антисемітизму в сьогоднішній Європі найнижчий саме в Україні.

zel-3-640x400

Інтерв’ю для «The Yimes of Israel»

реклама

Коментарі  

 
+2 #27 Олекса Палійчук_ 28.03.2021 18:53
То чому Зеленський проігнорував нечемну поведінку ізраїльського посла?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Олекса Палійчук_ 28.03.2021 18:49
То чому проігнорував нечемну поведінку ізраїльського посла?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 СОЛДАТ 25.01.2020 14:32
Цитую Уманский Еврей:
Что майдан, что не майдан, а евреев как не любили и не уважали так и сейчас не уважают, хотя и президент украинский еврей. Заводы открывать? Ну откроют, а кто будет покупать эту продукцию? США, Япония, Китай? Ничего плохого я не вижу с маленьким Иерусалимом в Умани. Десятки тысяч хасидов не будут на пмж жить в Умани. Просто надо наладить современную инфраструктуры, безопасность, мед. обслуживание, плата налогов и т.п. Чтобы не было никакой коррупции со стороны хасидов и власти Уманской.

Со стороны хасидов наблюдается коррупция? Ты же всегда говорил - что хасиды чуть ли не единый способ выживания для бедных уманчан :lol: Интересно сказал про дедушку нашего зепрезидента.Ты его лично знал? Может ты и с папашей нашего вовочки знаком? Он такой му&ак как и ты. ;-) ;-) ;-) На форум по Холокосту зеля не пошел потому что там был путин.А он его ссыт. :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #24 Уманский Еврей 25.01.2020 02:53
Что майдан, что не майдан, а евреев как не любили и не уважали так и сейчас не уважают, хотя и президент украинский еврей. Заводы открывать? Ну откроют, а кто будет покупать эту продукцию? США, Япония, Китай? Ничего плохого я не вижу с маленьким Иерусалимом в Умани. Десятки тысяч хасидов не будут на пмж жить в Умани. Просто надо наладить современную инфраструктуры, безопасность, мед. обслуживание, плата налогов и т.п. Чтобы не было никакой коррупции со стороны хасидов и власти Уманской. Что касается конфликта с стрельбой так это было года 3 назад. Зеленский себя очень не красиво повел. Приехал в Израиль и в самый последний момент отказался участвовать в форуме по Холокосту. Это позор! Его дедушка бы не одобрил такой глупый поступок. Пусть будет это на его совести. А что касается обувной фабрики, так в 1960 - 1980ые годы уманские евреи там работали. 5 графы в паспорте нету, а народец по комментариям тут ох как скучает по ней. С такими не то что кашу не сваришь, даже борщу шансов нету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #23 Віка 23.01.2020 22:58
Як завжди "хтось" на цьому "делает деньги" , а уманчане будуть мати проблеми. На сьогоднішній день ціни на все дорожчі чим в любому іншому містечку України, а в "Новому Ерусалимі " буде ще дорожче.. В туристичних містах лише на туристичному податку наповнюється бюджет, а Умані не хватає на зарплату медикам і вчителям. Треба щоб спочатку хасиди навчилися наповнювати офіційно місцевий бюджет і лише тоді створювати і покрашувати їхне перебування. Але обовязково враховувати потреби місцевої громади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #22 Юрий 23.01.2020 16:43
В "Надзвичайних новинах" не так давно был сюжет о стрельбе хасидов по проживающим там местных жителях,поврежд ении патрульной машины и преследовании приехавших журналистов.Вот такие они"свято-верующие".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #21 Юрий 23.01.2020 16:38
Я Уманьчанин.Но по приезду хасидов я начинаю чувствовать себя приезжим.Они будучи гостями страны и НАШЕГО города имеют больше прав и свобод чем мы!Да просто статистику поднять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #20 Уманчанка 22.01.2020 16:55
1. А уманчан ви запитали?
2. В Умані греко в римо-католики мають свої історичні храми. Чому їм не повертають власність? Не реконструюють?
Вони теж постраждали від "Уманської різні", тежбажають служити в своїх історичних храмах!!
Де справедливість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #19 версія 22.01.2020 12:36
Софіївка - "маленька Швейцарія", могила цадика Нахмана плюс Софіївка дорівнює "маленькому Єрусалиму". Запитання на засипку: яке завдання у "нової голови" Уманської РДА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 СОЛДАТ 22.01.2020 12:12
Цитую Кузя:
Розчарував ти мене СОЛДАТ. (Комент 10 ) І "за что я был в тебя такой влюбленный"? Якщо мадам - єврейка, то й що?!! Зеля - єврей -- це ж класно! От що він під Путіна стелеться і з януковичами вась-вась -- оце ні в які ворота!

Вся справа в тому що ця "мадам" пише про себе в чоловічому роді.Вона ,звичайно,цілко м може назвати себе як "корінний житель", але особа яка назвала себе "Вікторія"- на мій погляд таки чоловік.Це трішки насторожує.Також насторожує іі "ватний" спосіб мислення і явна туга за "совком" :lol:Розумію Ваше розчарування,ша новний,але так вже сталося що почуття гумору є далеко не у всіх коментаторів цього сайту. ;-)