реклама

реклама

Цієї п’ятниці в Черкасах відкриється сезон навігації.

Як розповів сьогодні під час прес-конференції голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, для цього «нашим спеціалістам довелося докладати багато зусиль», бо питання виявилося непростим.

– У п’ятницю ми з вами відсвяткуємо відкриття навігації в місті Черкаси і, я сподіваюся, в місті Каневі. Це дасть можливість сполучення Канева, Черкас і Чигирина. А те, що стосується сполучення з Києвом, то з цього приводу я зустрічався з віце-прем’єром, міністром інфраструктури Борисом Колесніковим, ми визначилися в термінах і можливостях. Думаю, це запрацює до кінця цього місяця, – прокоментував губернатор.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Рульник 16.05.2012 16:08
Цитую Оксана Колісник:
Бо ж так на роботі побивається, так побивається, сердешн (а-ий)!...

Та не -ий і не -а, а -е воно ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Дістали! 16.05.2012 14:20
Цитую Коментар:
Кто бы там что не говорил, а Речпорт, поднятый из руин уже работает!

Ось кого лікувати треба. Шановний, перед тим, як молоти дурниці, подумайте, чи буде, наприклад, житель Чигирина незрозуміло чим добиратися 12 кілометрів до Адамівки, щоб пропливти по Дніпру до Черкас? Це тільки про зручність. Про економіку питання та витрачений час я вже взагалі мовчу. Маршрутка домчить до Черкас за годину, а якщо їхати тулубівськими водними шляхами, то можна півдня добиратися. Крім того, у Чигирині фарватер геть замулений, коштів на його очищення немає. Не знаю яка ситуація в Каневі, але, швидш за все, не краща. А де графік руху? Коротше кажучи, досить нам мізки вкручувати! Тож буде пан Тулуб і далі катати в межах Черкас прикормлених журналюг. От тобі і уся навігація!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Боцман 16.05.2012 14:06
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ню-ню:
Цитую Ню-ню:
Ану хватить хохмить над бідною "Ужастю"! Її лікувати треба, а не затюкувать.

Хто це двічі старанно мінусонув? Хтось проти того, щоб не хохмить над нещасною Ужастю і не затюкувать її?! :o
Особисто я за клопотання перед "її" "ужасТЬним" начальством про надання позачергової відпустки з виплатою оздоровчих та виділенням путівки у навколосвітній круїз.

Щось мені здається, що буде знову один-єдиний "Каштан" зафрахтований намотувать круги на сто метрів навколо річпорту. Який там навколосвітній круїз? Доведеться Ужасті на "березі" службового умивальника сидіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Alex 16.05.2012 13:15
В наше время тролль - это тот, кто говорит правду в лицо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 Коментар 16.05.2012 12:19
Кто бы там что не говорил, а Речпорт, поднятый из руин уже работает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Оксана Колісник 16.05.2012 12:12
Цитую Ню-ню:
Цитую Ню-ню:
Ану хватить хохмить над бідною "Ужастю"! Її лікувати треба, а не затюкувать.

Хто це двічі старанно мінусонув? Хтось проти того, щоб не хохмить над нещасною Ужастю і не затюкувать її?! :o
Особисто я за клопотання перед "її" "ужасТЬним" начальством про надання позачергової відпустки з виплатою оздоровчих та виділенням путівки у навколосвтній круїз. Бо ж так на роботі побивається, так побивається, сердешн (а-ий)!...Готова сама написати цю цидулу і ретельно - залізно! - обгрунтувати доцільність цього заходу. Нехай дасть усі реквізити. Чому б і не допомогти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Ню-ню 16.05.2012 11:49
Цитую Ню-ню:
Ану хватить хохмить над бідною "Ужастю"! Її лікувати треба, а не затюкувать.

Хто це двічі старанно мінусонув? Хтось проти того, щоб не хохмить над нещасною Ужастю і не затюкувать її?! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Ню-ню 16.05.2012 10:27
Ану хватить хохмить над бідною "Ужастю"! Її лікувати треба, а не затюкувать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Оксана Колісник 16.05.2012 09:20
Цитую Дядя:
Цитую Ужасть:
...Не нравится опозиционэрам ПРАВДА...

Правда нравится, а вот твой дол*******изм не нравится.
Ну навіщо Ви?! Мені от "Ужасть" - ужасть як подобається! Скрізь так усе складно - інтриги, таємниці, оборудки, а у нього (чи то пак - у неї - так и ж - "ужасть!") все точно зрозуміло, як "ать-два!", "кррру-Г-ОМ"!, "сєсть-встать!", "упал-отжался!" Ну і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Дядя 15.05.2012 19:04
Цитую Ужасть:
...Не нравится опозиционэрам ПРАВДА...

Правда нравится, а вот твой дол*******изм не нравится.