У зв’язку зі зміною фінансування медичних закладів (замість медичної субвенції – пряме фінансування медпослуг Національною службою здоров’я України) з 1 квітня без роботи можуть залишитися без роботи медпрацівники, обов’язки яких не включені в пакет державних фінансових гарантій.

87720315_1850506005082005_5282637653265612800_o

Це, зокрема, стосується фізіотерапії, повідомив у фейсбуці директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради Олег Стадник.

«Заклади вже подали інформацію в міський центр зайнятості про біля 300 працівників – як попередження про можливе скорочення, – написав Олег Михайлович. – Якщо власник закладів – міська рада – на сесії не виділить коштів на програму бюджетної підтримки, це стане реальністю».

Пан Стадник також додав, що проєкт Основ програми департамент охорони здоров’я вже підготував.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #9 Луи Витон 26.02.2020 17:04
Узнаю свой бренд. Но это подделка :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 yazon 26.02.2020 14:57
Цитую Звичайний:
За останні 10 років населення Черкас зменшилось на кілька десятків тисяч. Міськрада збільшилась на 150(чи більше?) персон.Тільки статистика.

Такими темпами в Черкассах останутся только чиновники. Остальные - уедут (кто сможет) или умрут (кто уехать не сможет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 Звичайний 26.02.2020 12:29
За останні 10 років населення Черкас зменшилось на кілька десятків тисяч. Міськрада збільшилась на 150(чи більше?) персон.Тільки статистика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Асоціація інвалідів 26.02.2020 10:58
Олег Михайлович, чекаємо коли Ви увійдете у наше правління.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Марина 26.02.2020 10:53
Стадник, на яких підставах ти заборонив виписувати рецепти на інсулін? Що робити хворим на цукровий діабет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 СОЛДАТ 26.02.2020 10:36
Цитую СИЛА І ЧЕСТЬ:
"ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА" ІГРАШКОВИХ КЕРМАНИЧІВ В ДІЇ.
ТЕРМІНОВО ПОВЕРНУТИ КЕРОВАНІСТЬ ДЕРЖАВОЮ!

ПРОСИМО ПРОПОНУВАТИ ШЛЯХИ!

"Янелох" пропонує бути разом з ним президентом Украіни, а "сила і честь" просить пропонувати шляхи як повернути керованість державою.Браво!!!!Ви в своєму розумі? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 СИЛА І ЧЕСТЬ 26.02.2020 10:30
ПРОПОНУЄМО ШВИДКИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ ШЛЯХ ВИХОДУ З СТАНУ ТУРБУЛЕНТНОСТІ!

ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ:

1.ПРИЗНАЧАЄ ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИКА І.СМЕШКА СЕКРЕТАРЕМ РНБО.
2.ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРИЗНАЧЕННЯ КЕРІВНИКАМИ МО,МВС,МЗС,СБУ, РОЗВІДКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ
СЕКРЕТАРЕМ РНБО ПОЗАПАРТІЙНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ.
3.У СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ,В Т.Ч. ПУБЛІЧНІЙ,СТРОГ О КЕРУЄТЬСЯ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ РНБО.
ЗА ТРИ МІСЯЦІ СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ СТАБІЛІЗУЄТЬСЯ!
4.ВОСЕНИ ДОСТРОКОВІ ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ РАЗОМ З МІСЦЕВИМИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 СИЛА І ЧЕСТЬ 26.02.2020 09:55
"ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА" ІГРАШКОВИХ КЕРМАНИЧІВ В ДІЇ.
ТЕРМІНОВО ПОВЕРНУТИ КЕРОВАНІСТЬ ДЕРЖАВОЮ!

ПРОСИМО ПРОПОНУВАТИ ШЛЯХИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 ЮЗР 26.02.2020 09:28
Чупа -чупса Стадника первого увольнять надо 8) а его зар.плату младшему мед.персоналу дать..Всёравно это ..... о нихрена не делает