реклама

реклама

Усіх, хто розпочав виборчу кампанію до її офіційного старту, – самозванці. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

– Ще нема жодного кандидата. А це все самозванці. Губський, Нечипоренко, Тимошенко і так далі – це самозванці. Це ті люди, які хочуть бути нардепами. але ми ж не знаємо, кого зареєструє ЦВК, не знаємо (згідно нового законодавства) як і хто звідки піде… – зазначив Сергій Тулуб.

Разом з тим, він наголосив, що присутність Партії регіонів буде в кожному виборчому окрузі, але це буде вирішуватися на обласній партійній конференції.

– Наша присутність буде всюди! Але спершу пройдуть конференції, де ми все визначимо. У червні пройдуть конференції районних партійних організацій, а потім десь на початку липня буде в нас обласна партійна конференція, а потім з’їзд Партії регіонів, – розповів Сергій Тулуб.

Нагадаємо, як раніше повідомляли експерти в оглядах округів на сайті «Прочерк», Валентин Нечипоренко, Віктор Тимошенко та Богдан Губський очевидно, що будуть боротися за перемогу в певних округах на Черкащині.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #9 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 01.06.2012 13:19
Цитую Катерина:
Цитую Сміла:
Цікаво, а Савченко, Головко, Корж - не "самозванці"? Чи Тулуб думає, що вся область - його володіння, і він має право навішувати людям ярлики. Та хто ти тут такий?

100% підтримую! чому ж нардепи з ПР заполонили округи області і активно "торгують обличчями" на всіх заходах? 5 років ні слуху, ні духу, а тепер реалізують депутатські обов'язки??? зате кожен, хто створює їм конкуренцію - самозванець! а ці депутати тоді хто?

Ни Коржи,ни Жуковские,ни Савченки-Смешки,ни другие Губско-бывшие и залетно-жившие не должны обсуждаться вообще.Если мы не "быдло последнее" то за подачки не продадимся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Катерина 31.05.2012 16:02
Цитую Сміла:
Цікаво, а Савченко, Головко, Корж - не "самозванці"? Чи Тулуб думає, що вся область - його володіння, і він має право навішувати людям ярлики. Та хто ти тут такий?

100% підтримую! чому ж нардепи з ПР заполонили округи області і активно "торгують обличчями" на всіх заходах? 5 років ні слуху, ні духу, а тепер реалізують депутатські обов'язки??? зате кожен, хто створює їм конкуренцію - самозванець! а ці депутати тоді хто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 О.ЧУПРИНА 31.05.2012 14:11
Шановний Сергію Борисовичу! Зробіть хоча б одну добру справу,скажіть як громадянин чесно:"Невже Ви і справді думаєте,що ваша партія не є великим злом,а її діяльність не є антинародною?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Нонна 29.05.2012 00:25
Цитую конюх:
Ну, Губский и ТИмошенко понятно. Не занесли... Но Нечипоренко то в чем виноват?

а він по селам просто так гастролює? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Сміла 28.05.2012 19:40
Цікаво, а Савченко, Головко, Корж - не "самозванці"? Чи Тулуб думає, що вся область - його володіння, і він має право навішувати людям ярлики. Та хто ти тут такий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Читач 28.05.2012 14:35
Краще б розказав про друга з "Макєєвкауголь", котрий повернувся на Донбас,не "пропрацювавши" у Черкасах і півтора місяці. То це - не "самозванець" був на державній посаді?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #3 Оксана Колісник 28.05.2012 14:26
Цитую Ужасть:
Наша присутність буде всюди! Але спершу пройдуть конференції, де ми все визначимо. У червні пройдуть конференції районних партійних організацій, а потім десь на початку липня буде в нас обласна партійна конференція, а потім з’їзд Партії регіонів, – розповів Сергій Тулуб.
----
Это элементы реально существующей партии. Мне это напоминает регулярную армию (в лице ПРегионов) и кучу блуждающих банд (35 опозиций) в которых сегодня 100 человек, а завтра (золотой запас закончился) уже 5 штыков.
Ну жорстка ієрархія не тільки в армії. Хоча у Вас, як у "бившего", складно з уявою та асоціаціями. Ну і слава Богу! Бо вони можуть бути значно похмурішими.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 конюх 28.05.2012 14:01
Ну, Губский и ТИмошенко понятно. Не занесли... Но Нечипоренко то в чем виноват?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Ужасть 28.05.2012 13:59
Наша присутність буде всюди! Але спершу пройдуть конференції, де ми все визначимо. У червні пройдуть конференції районних партійних організацій, а потім десь на початку липня буде в нас обласна партійна конференція, а потім з’їзд Партії регіонів, – розповів Сергій Тулуб.
----
Это элементы реально существующей партии. Мне это напоминает регулярную армию (в лице ПРегионов) и кучу блуждающих банд (35 опозиций) в которых сегодня 100 человек, а завтра (золотой запас закончился) уже 5 штыков.