Перебуваючи у неділю на Черкащині з візитом, віце-спікер Микола Томенко підтвердив узгодження 4-х кандидатур, які балотуватимуться від Черкащини по мажоритарних виборчих округах. Це уже відомі прізвища – Анатолій Бондаренко, Володимир Гресь, Микола Булатецький та Леонід Даценко. Про це під час учорашньої прес-конференції розповів голова ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. За його словами, відповідно до розподілених квот, ВО «Свобода» отримало на Черкащині лише 1 виборчий округ.

– Наші колеги опинилися в трошки незручному становищі. Тому ми розуміємо їхнє бажання вибрати найсильніший для себе округ, де вони мають найкращі позиції. Вони озвучували і Смілянський, і Уманський, і Канівський. Ми прийняли рішення, якщо «Свобода» буде пропонувати кандидатуру, я як координатор Ради опозиційних сил можу зайняти місце на будь-якому з округів, які залишаться, - сказав Леонід Даценко.


Як зауважив депутат міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький, «Леонід Даценко може перемогти на будь-якому з округів».

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Ужасть 30.05.2012 12:49
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Семен:
Цитую Колька:
Даценко програє, немає креативу і харизми! Анатолій Бондаренко має примарнні шанси,Валентин Ничипоренко в окрузі №199,з кожного населеного пункту вже звіз по 90 виборців, на свій Жашківський кінно-спортивний комплекс,де вони були відповідно підігріті оковитою, а це для селян справжній пір духа!!!

На жаль, це так. Немає в опозиції людей, за яких хотілося б голосувати. Але все одно буду. Не за них, а проти цих, що зараз. Гірше не буде.
І

Ага... так озвучте, що то за опозіція за яку Ви маєте віру та бажання голосувати? ПРП, НУНС, Радикальна партія, БЮТ, Батківщина, Ф.Ізмєн, Свобода, Європейська партія, РУХ, УНП, партія Гриценка, Кириленка, Королевської, партія захисників Вітчизни...уже голова опухла..всех и не запонишь чи за КОДло:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 Оксана Колісник 30.05.2012 10:42
Цитую З майдану:
Цитую Чигирин:
Опозиции верить нельзя..пример? Пожалуйста!
Из 262 миллионов гривен, собранных на «Детскую больницу будущего», на счетах одноименного благотворительн ого фонда осталось 60 миллионов.
П

Ганьба Ющенку та нам, що повірили йому та всім опозіціонерам. ...а совість де???
Ну, я Вас розумію! Маємо в суспільстві ще багато інфантильних мазохістів, які обирають не ідею чи стратегічний напрямок а "папіка", аби соплі витирав та, як би це сказати, "задовольняв" "сильною рукою" чи там ще чимось. Ющенко не виправдав Ваших таких запитів, не задовольнив очікувань? Що ж, маєте сьогодні інших "задоволювачів".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Оксана Колісник 30.05.2012 09:18
Цитую Семен:
Цитую Колька:
Даценко програє, немає креативу і харизми! Анатолій Бондаренко має примарнні шанси,Валентин Ничипоренко в окрузі №199,з кожного населеного пункту вже звіз по 90 виборців, на свій Жашківський кінно-спортивний комплекс,де вони були відповідно підігріті оковитою, а це для селян справжній пір духа!!!

На жаль, це так. Немає в опозиції людей, за яких хотілося б голосувати. Але все одно буду. Не за них, а проти цих, що зараз. Гірше не буде.
І я - буду. Бо ж треба, щоб на владних поверхах задухи не було. Міняти їх треба, поки не встигли прилипнути. І Одарича треба було б міняти з першого терміну - за 4 роки нічого не встиг реального - "в шахту"(запозичено в однієї симпатичної колеги:)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Вчителька 29.05.2012 21:53
Почитала, подивилась дісйно жах!. Ці люди мають бажання і позиціонують себе лідерами та законотворцями держав, щоб виховувати молодь та вимагати від людей будувати європейську державу, а самі як голодранці чи ще того хуже, забулдиги-алкаші поставили на столі президії одноразову чарку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 З майдану 29.05.2012 21:35
Цитую Чигирин:
Опозиции верить нельзя..пример? Пожалуйста!
Из 262 миллионов гривен, собранных на «Детскую больницу будущего», на счетах одноименного благотворительн ого фонда осталось 60 миллионов.
П

Ганьба Ющенку та нам, що повірили йому та всім опозіціонерам. За ці гроші можна було (аде ж не добудували лікарню в Черкасах) добудувати обласну дитячу лікарню та ще у трьох чотирьох областях. А розікрали, так розікрали ще 50 мільйонів долярів які помаранчевіим давав на революцію російський жид Березовський! І знову лізуть ці крикуни до влади. А може досить? Пограбували народ країни на скачку долярів, витрусили у бабок гробові гроші та знецінили їх, нажилися куми, отримали державні дачі...а совість де???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Семен 29.05.2012 18:24
Цитую Колька:
Даценко програє, немає креативу і харизми! Анатолій Бондаренко має примарнні шанси,Валентин Ничипоренко в окрузі №199,з кожного населеного пункту вже звіз по 90 виборців, на свій Жашківський кінно-спортивний комплекс,де вони були відповідно підігріті оковитою, а це для селян справжній пір духа!!!

На жаль, це так. Немає в опозиції людей, за яких хотілося б голосувати. Але все одно буду. Не за них, а проти цих, що зараз. Гірше не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 Семен 29.05.2012 18:22
Цитую Чигирин:
Опозиции верить нельзя..пример? Пожалуйста!
Из 262 миллионов гривен, собранных на «Детскую больницу будущего»...

Ющенко виявився непорядною людиною, а до чого тут УСЯ опозиція?
Я думаю, трохи згодом, коли ми цю владу скинемо, то взнаємо багато такого з діяльності нинішнього керівництва держави, що Ющенко нам здасться янголом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Вера Федоровна 29.05.2012 16:58
Уважаемый "Прочерк", вы - солидный сайт. Сколько можна этих ....................... рекламировать? Ведь очевидно, что кроме .............................ва у этих людей ничего нет за душой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Роман 29.05.2012 15:17
Цитую Михайло:
Даценко та Булатецький - солодка парочка місцевих прохіндєєв: Льоня не має шансів стати навіть депутатом сільської ради, а "кушать хочется". Час на посаді помічника "лева українсткої політики " Івана Зайця відходить в лєту.. як і Українська Народна партія, обласну організацію якої очолює Леонід. Для лохів-черкащан друзі розігрують виставу: Булатецький крізь і всюди називає Даценка "наш вождь", а Даценко проголошує Булатецького "найрентинговіши м кандидатом". 8) 8) На шару випускник дурфаку та любитель "форелей" хочуть проскочити до Верховної ради.. :lol: :D :D :D

ЦІЛКОМ ПІДТРИМУЮ: НАПЕРСТОЧНИКИ З ОДНОГО КОДла, ТЯГНУТЬ ОДИН ОДНОГО ДО КОРМУШКИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Бухгалтер 29.05.2012 15:10
Цитую Чигирин:
75 миллионов гривен за шесть лет ушло на содержание аппарата, промоакции, брошюры, диски, проект больницы и т.д.. Сейчас на счетах фонда – 60 млн.
«У меня зарплата – 13 тысяч грн.

Что-то подозрительно... 75 миллионов разделит на 6 лет получится 12.5 миллионов в год или 1 миллион 41 тысяча в месяц... а зарплата директора всего 13 тысяч...а куда ежемесячно уходит МИЛЛИОН???? На брошюры...диски... :-x :cry: :o :sigh: