Платники податків мають право знати, скільки грошей з їх податків йде на утримання найнятих ними чиновників. Про це пише в «Фейсбуці» блогер і журналіст Олег Устименко.

«Спробуємо привідкрити завісу і подивимось, скільки заробляють топ-чиновники Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради (інформація з поінформованих джерел). …Варто зазначити, що схеми посадових окладів і надбавок до них затверджуються Кабінетом міністрів України…» - пише журналіст.

001

002

003

реклама

Коментарі  

 
-2 #11 На біс 27.05.2020 21:49
Блогер склав якусь саморобну табличку. Публіка чекає таку ж по місту. Чи слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Пенсійний калькулятор 27.05.2020 21:42
Для повноти розкриття теми "блогер і журналіст Олег Устименко" треба ще запросити заступника мера м. Черкаси пана Ботнара, щоб він кваліфіковано, як він вміє, обрахував би скоко ж пенсій би могло бути виплачено з податків на зарплати панів Шабатіна і Боднара. :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 інна 27.05.2020 18:03
Немає тупішої в ОДА людини, ніж цей ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 правда 27.05.2020 16:37
Добре, що активіст і блогерще не озвучив на яких зарплатах сидять радники, про яких губер воліє не згадувати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Не смішно 27.05.2020 14:50
Цитую Бондаренко:
Юра Ботнар тихо рже в сторонці)))

А чого йому ржать, йому плакать пора. З усіх цих персонажів - тільки у Швеця зарплата менша, аніж у Юрка.
Із губером і замами хоч зрозуміло, чим займаються, а хто такий цей Шабатін і що за посада така - "керівник апарату"? Він космічним апаратом керує, чи яким?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Олександр Іванович 27.05.2020 14:05
Цитую Просто клєрк:
Це прекрасно!! Спершу КВН - потім з зарплатою круче ніж у губера! Так держать!

Цікаво як цей клєрк, що на антимайдані в Черкасах розпинався за Януковича люстрацію проскочив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Звичайний 27.05.2020 13:56
Зате-як розцвіли Черкаси!!!Як черкащани катаються у маслі!!! Як в кінці минулого року міськрада відзначилася преміями,вірніш -самопреміями!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 атас 27.05.2020 13:07
порівняно з містом - обласні чиновники - церковні миші :D :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Салаги 27.05.2020 13:03
Зарплати у керівництва ОДА: Шабатін має більше за Боднара

В області менше отримують чим розбудовник Олімпійської мекки у м. Черкаси і провідник транспортної реформи тролейбусів з кондиціонерами Ботнар 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Бондаренко 27.05.2020 12:52
Юра Ботнар тихо рже в сторонці)))