реклама
Sucurity Police

реклама

Делегація від Черкаської області на три дні летить у США для участі у фестивалі «Наше наследие». Черкащани відвідають Нью-Йорк і Нью-Джерсі. Всього до делегації увійде майже 60 осіб. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

 

Як повідомив губернатор, основною метою поїздки є представлення української культури і досягнень Черкаської області за попередні роки.

– Ця поїздка готувалася більше, ніж півроку. Їдуть представники культури, бізнесмени тощо. Програма дуже насичена. Передбачена зустріч з Генеральним секретарем ООН, представлення Черкаської області в дипломатичних місіях ООН, перебування на фондовій біржі і представлення черкаських бізнесменів. Зустрічі з американськими бізнесменами, з представниками діаспори. Передбачені також переговори з губернатором штату Нью-Джерсі і підписання деяких документів. Будуть виступи Черкаського народного хору і наших бандуристів, виставка майстрів народного мистецтва, художників, презентація української кухні, – перелічив Сергій Тулуб. – Головне – показати досягнення області, відкрити Черкаську область для американців.

Цікаво, як повідомляють ЗМІ, фестиваль «Наше наследие» – це щорічний фестиваль російської культури, який цього року проводиться вдесяте. Та, як зауважив Сергій Тулуб, участь у фестивалі беруть представники з різних країн.

– Це не тільки російський фестиваль. Так, росіяни виступають організаторами. Але у заході беруть участь також такі країни, як України, Литва. Усе це йде через Міністерство закордонних справ України. Ми отримали дозвіл з Адміністрації Президента, маємо всі погодження. Зауважу, що від України їдуть лише представники Черкаської області, – зазначив Сергій Тулуб.

У цей час журналісти запитали губернатора, як називається захід, на який їде черкаська делегації. Сергій Тулуб відповів так:

– Багато розмов йшло навколо цього. Я навіть не знаю, яка остання редакція цього заходу. Але найголовніше, що буде багато зустрічей з бізнесом, діаспорою. Будуть представлені всі дипломатичні місії. Тож цьому надається велике значення, – запевнив Сергій Тулуб.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #33 Просто знаю... 24.07.2012 12:15
Сергій Борисович! Все таки Ви відреагували на цей прокол, але голова политіла не в тієї особи, тобто екс-керівника цього управління, так як за це питання була відповідальна заступник начальника управління пані Ремезова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Баба Пріська 02.07.2012 11:30
А день народження був в Ірочки .......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 Марго Свидетелю 25.06.2012 13:25
А чей был день рождения? Пишите, чтобы было понятно. А то не сіло не впало...Что за день рождения?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #30 Свидетель 25.06.2012 13:10
День рождения отметили как "всегда" до поросячего визга...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #29 Оксана Колісник 23.06.2012 07:45
Цитую ІСТИНА:
керівництво Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації професійне і за фахом, як творчі працівники, і як чиновники з освітою Академії державного управління, і як порядні вискоморальні люди! Молодці дівчата!А посередність це дуже дражнить. ну що ж, це, нажаль, обличчя сучасної суспільної моралі по - черкаські
Мені цікаво, цим дівчатам, яким я насправді щиро співчуваю, доводиться отаке проробляти? http://www.pravda.com.ua/articles/2012/06/22/6967304/ І як вони почуваються при тому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #28 Просто знаю.... 22.06.2012 10:27
Відповідь "Істині". Як що бути високоморальною людиною, то треба правду писати, ........................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 ІСТИНА 22.06.2012 09:19
керівництво Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації професійне і за фахом, як творчі працівники, і як чиновники з освітою Академії державного управління, і як порядні вискоморальні люди! Молодці дівчата!А посередність це дуже дражнить. ну що ж, це, нажаль, обличчя сучасної суспільної моралі по - черкаські
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 Фахівець 22.06.2012 07:17
#11 Людмила 18.06.2012 16:43
Сергій Борисович, а дійсно дописувачі мають рацію. Вам негайно треба за такі "проколи" познімати голови керівництву цього управління і призначети на ці посади журналістів, а не яких то піаністів і зав.клубів...


фахівець - людмилі працівники культури в тому числі зав. клуби і бібліотекарі, які працюють в різних галузях, в т.ч. і журналістиці це велика армія фахівців завдяки яким ти ж сама пізнаєш всі художні, історичні та культурні ціності. І тільки завдяки їм збережена низова ланка культури!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #25 Порада 20.06.2012 16:47
Оксано, я не журналіст, але точно знаю, що такої системи підготовки журналістів,яку ви тут "презентували", в світі не має. Я не розумію бажання виглядати дуже розумною при тому що є ніким незатребуваною. Не потрібно писати про те, на чому не розумієтеся. навіть якщо дуже хочеться сподобатися владі...