Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

140799583_3546290792092600_5561320740655326629_n


Його бачення розвитку області заслухали на черговому засіданні уряду, передає кореспондент Укрінформу.

"Я багато працював в області та ґрунтовно розуміюся на проблемах цього регіону», - запевнив Скічко.

Як повідомлялося, Скічко є народним депутатом України. В минулому телеведучий, пародист, артист розмовного жанру, актор.

Народився 28 квітня 1991 року у Черкасах, де закінчив першу міську гімназію, 2013 року закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «міжнародна економіка». Володіє англійською мовою.

Згідно із законодавством, голів місцевих державних адміністрацій призначає на посаду Президент за поданням Кабінету Міністрів. Кандидатури на посади голів обласних державних адміністрацій на розгляд уряду вносить Прем'єр-міністр.

реклама

Коментарі  

 
+5 #31 Влучно в десятку 21.01.2021 19:38
Цитую 73%по проиколу:
:-) Чекаємо наступного губера - випускника дитсадачку :-)

Дуже вдалий коментар. В дохідливій формі характеризує сучасну кадрову політику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 73%по проиколу 21.01.2021 18:26
:-) Чекаємо наступного губера - випускника дитсадачку :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 Bad 21.01.2021 14:29
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Solid/:
Адекватні розумні люди його підтримують.
Чому? Все просто - чи не Єдиний Справжній НАРОДНИЙ депутат.
... колись ви хіхікалм з його молодості і --- і заткнулись.
Бо, як вивилось, Депутат - Справжній.
... тепер - Голова ОДА.

Судячи з кількості саркастичних комментів щось не сильно видно щоб підтримували :lol: Хоча - про що з тобою говорити.Ти ж думаєш що ті комменти Порошенко пише....

--- Начхати їм на підтримку місцевих! Тим більше, що деяких це призначення, дійсно, влаштовує. А попереду вже маячить міністерське крісло...
Шоу маріонеток продовжується! Ліфт працює! І світла, в цьому тунелі, ще не видно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 урюк 21.01.2021 14:15
Згорів сарай, гори і хата...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 иван иваныч 21.01.2021 14:05
Телеведучий одружений двічі і один раз розлучений. У 21 рік він одружився на продюсерці “Нового каналу” ім’я якої приховує. Жінка була на 10 років старшою. Через три роки шлюб розпався. Вже через 2 роки він знову одружився на дочці бізнесмена Юрушева ( входить у тридцятку найбагатших людей України). Друга дружина також старша за Скічка, перебувала в шлюбі, виховує двох дітей. Сьогодні Єлизавета Юрушева керуючий Fairmont Grand Hotel Kyiv, яким володіє її батько. Преса не одноразово звинувачувала телеведучого в шлюбі за розрахунком.

Будучи депутатом устроил старшего брата своим помошником.

Ну и скажите что парень не альфонс а вы его соросёночка-мажорчика да в губернаторы.Так выглядит теперь революция гидности и вами развязанная грёбанная война в придачу со всеми вашими обоснованными тарифами и ценами.Одна губерша через два месяца работы прям в кресле рожает бо муж минобороны возглавляет .Другому жена должность покупает .Клоуны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #26 Олександр 21.01.2021 06:32
Головне тепер драмтеатр доремонтувати, Скічко непогано грає на сопілці, Зеленський вміє грати на роялі, зможуть вдвох виступати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #25 СОЛДАТ 20.01.2021 22:42
Цитую Solid/:
Адекватні розумні люди його підтримують.
Чому? Все просто - чи не Єдиний Справжній НАРОДНИЙ депутат.
... колись ви хіхікалм з його молодості і --- і заткнулись.
Бо, як вивилось, Депутат - Справжній.
... тепер - Голова ОДА.

Судячи з кількості саркастичних комментів щось не сильно видно щоб підтримували :lol: Хоча - про що з тобою говорити.Ти ж думаєш що ті комменти Порошенко пише....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #24 СОЛДАТ 20.01.2021 22:28
Ну і де буде проходити представлення нового "керманича" області? В драмтеатрі? В Філармоніі? Чи може краще на "Спортохоті"? Надіюсь "95-й квартал" в повному складі не приіде підтримати колегу. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #23 Бувший 20.01.2021 20:34
Нарешті призначили місцевого, чув думку авторитетних керівників, що Скічко вихована і порядна людина. Сліпий казав побачимо, я бажаю йому успіху. Знаю, що шістки з офісу Єрмака не зможуть об нього ноги витерати. Тесть Юрушев їм бистро роги пообламує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #22 MakeUp 20.01.2021 20:16
Цитую Solid/:
Адекватні розумні люди його підтримують.
Чому? Все просто - чи не Єдиний Справжній НАРОДНИЙ депутат.
... колись ви хіхікалм з його молодості і --- і заткнулись.
Бо, як вивилось, Депутат - Справжній.
... тепер - Голова ОДА.

—— Самозакоханий, напомаджений нарцис! Як і всі вони, «зелені»!
Бєєєє...