Черкаський штаб об’єднаної опозиції заблоковано працівниками підрозділу УБЕЗ. Вхідні двері зачинено. У приміщення нікого не пускають, інформує «Газета по-українськи».


Правоохоронці кажуть, що проводять тут обшук з метою виявлення та вилучення коштів, здобутих злочинним шляхом. Постанови на обшук міліціонери не мають.


У ситуацію оперативно втрутився народний депутат Андрій Шевченко, який саме перебував у Черкасах. Йому вдалося пройти в приміщення і розблокувати двері для преси.

– Це приймальна народного депутата Ткача, – заявив він. – Чи було згідно закону попереджено депутата про обшук? – запитав політик.


Виявилося, що міліція не знала про те, що треба було попереджувати. Зараз слідчі дії зупинено. Народний депутат чекає на прибуття керівництва черкаської міліції.

Фото gazeta.ua

реклама

Коментарі  

 
+4 #27 RZS 16.07.2012 13:42
Цитую Детектор:
дає дерновістам можливість звинувачувати вас у перекручуванні фактів

Ну в этом случае (за все остальные говорить не могу, т. к. при всем не присутствовал) факты коверкали именно СМИ. Почему-то никто не написал о том, что вывески политической партии появились на дверя ОАО уже на их глазах, хотя до этого работники ОАО, которое пришли обыскивать, указывали, что это двери их помещений. Версия, которую описали СМИ, появилась уже после прибытия директора ОАО вместе с депутатами и СМИ. Напрашивается лишь один вывод, что депутаты т. н. Черкасской оппозиции прикормлены с рук директора ОАО, а о наших "непродажних" СМИ можно вообще ничего и не говорить, они уже не раз показывали на деле свою "об'єктивність".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 RZS 16.07.2012 13:34
Цитую Володимир:
Штаб об’єднаної опозиції і його діяльність виражається прогресивністю і непокорою до дій влади Тулуба. Черкащина піддається політичним тортурам від влади Януковича.

А при чем расследование уголовного дела к "політичним тортурам", или теперь все, что расследывается связано с политикой?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #25 Володимир 16.07.2012 12:12
Штаб об’єднаної опозиції і його діяльність виражається прогресивністю і непокорою до дій влади Тулуба. Черкащина піддається політичним тортурам від влади Януковича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #24 Детектор 14.07.2012 21:50
При всій НЕповазі до контори Дернового, яка виконує політзамовлення , я попросив би того, хто розсилає прес-релізи від об"єданої опозиції, навчитися розрізняти, де "Беркут", а де ППС, де УБЕЗ ( по економічних злочинах), а де УБОЗ (по організованій злочинності), де "спецпідрозділ", а де проста слідчо-оперативна група. Чехарда у висловлюваннях дає дерновістам можливість звинувачувати вас у перекручуванні фактів. Не давайте їм можливості викручуватися! Це тільки на перший погляд маловажливо - але з цього адвокати починають "обвалювати" претензії по неправомірних діях міліції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #23 RZS 13.07.2012 21:06
Цитую коментар:
а где же "спецпідрозділ"(ФОТО)? :lol: :lol: :lol:

А у нашей оппозиции :-x 4 работника милиции (включая 1 девушку) - это уже "спецпідрозділ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #22 Ужасть 13.07.2012 20:31
Цитую RZS:
"Уважаемые" акулы пера, которые при всем это присутствовали, а почему вы в своих статьях "забыли" указать, что большая часть наклеек с надписью "Фронт змін" появилась на дверях уже в Вашем присутствии?!!

А потому так сталось... что єто не тот Фронт...єто Фронт Измен...с часов Ющенка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #21 RZS 13.07.2012 20:21
"Уважаемые" акулы пера, которые при всем это присутствовали, а почему вы в своих статьях "забыли" указать, что большая часть наклеек с надписью "Фронт змін" появилась на дверях уже в Вашем присутствии?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Який піп такий і прихід. 13.07.2012 19:53
Що таке штаб, виборчої кампанії та війни немає. Що таке- об’єднаної опозиції Черкащини. - це ГО, партія, зареєстрована? Де оголошення приймальні Нардепа, завтра половина міста Черкаси будуть щось просити. Який піп такий і прикід.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 13.07.2012 17:39
Цитую Альберт:
Враньё!!!!! Из мухи сделали слона! М...ты пришли к Жигайлу! Кому нужна эта несчастная оппозиция!

Случайности бывают у них только запланированные .Даже дворнягу Тузику известно где оффис оппозиции.Не валяйте дурня ребятишки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 бжола 13.07.2012 17:32
Е пропозиция, терміново, головному опозиціонеру ОБЛРАДИ В. ГРЕСЮ зібрати пресконференцію і дати аналіз ситуаціі,яка слалась останнім часом на політичних полях Черкащини! Чому чекати випадкових заізжих з Киева.