реклама

реклама

Учора на дверях Черкаської облдержадміністрації опозиціонери почепили табличку «АкупацЫонная данецкая малина – Окупаційна донецька адміністрація», інформує «Газета по-українськи».


Усього на Соборній площі Черкас зібралося близько 600 представників опозиційних сил, щоб висловити протест проти дій обласної влади та правоохоронних органів під час знесення наметового містечка 6 липня.


– Якщо вони приймуть закон про мови, то таблички на органах влади мають бути написані на «фєні», бо це мова тих данєцких, які керують країною, – із такими словами голова обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар приклеїв на двері ОДА табличку.

Начальник управління регіональної політики Юрій Король цей напис зірвав. Правоохоронці повернули протестувальникам табличку. Тоді вони почепили нову назву установи трохи вище.

– Наша акція продовжується, наметове містечко ми не згортаємо. Крім того, започатковуємо відлік днів до падіння режиму Януковича, Тулуба, Азарова, – сказав координатор опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко, почепивши на імпровізованому стенді листок із цифрою 108 (саме скільки днів залишилось до дати парламентських виборів).


Після мітингу, опозиціонери колоною рушили по обласного управління УМВС. У подарунок міліціонерам принесли велику гіпсову руку, як нагадування про те, що під час акції 6 липня протестувальнику Ігорю Сичову «беркутівці» зламали руку. Під вікнами міліції скандували «Міліція з народом, а мусора – з уродом».

Фото gazeta.ua

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Марія 15.07.2012 12:53
Цитую Альберт:
Оппозиция - бездельники!!!! Как они надоели!!!! Вот Ляшко совсем другое дело - такой милый....

Забери його собі! Чи ти не поцій частині?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 м.Сміла 13.07.2012 20:33
Цитую Смілянська лікарня:
ОБіцяємо повним складом проголосувати за об`єднану опозицію - вони НАШІ!

Дякуємо пан Косьмина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 11 13.07.2012 17:46
Цитую патріот:
Цитую федор припципиальный:
наконец черкащане начали соображать кто пришел к власти жаль информация о проведении такой акции не доходит своевременно до жителей города уверен желающих поучаствовать было бы больше приятно было смотреть на колонну которая уверенно и дружно прошла по центральным улицам города скандировала ВЛАСТЬ ГЕТЬ ..........................ГЕТЬ автомобилиты уступали дорогу и сигналили МЕНТЫ на этот раз скромно опустили свои р....кие головы так держать объединяемся против залетных туп...вых циников


да не тіщте себе надіями про "желающих", якби було б їх так "много" то приїдналиляся б , а так як ви пишете було біля 600 чол. а йшли вуляцями і того набагато менше, ио грош вам ціна за цю акцію, чистий піар окремиим "квндидтам", ніхто і в ніщо вм не вірить, да і лідерів в ваших рядах раз два да і обчедся...
ВІН ПРОВОКАТОР!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Альберт 13.07.2012 17:12
Оппозиция - бездельники!!!! Как они надоели!!!! Вот Ляшко совсем другое дело - такой милый....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Олег 13.07.2012 16:37
В опозиції нічого не змінюється, таке враження, що жодна акція не може пройти без партійних прапорів. І після цього вони розповідають, що кращі за влад. Головне це піар, але надіюсь народ мудріший. Просто цікаво, що може змінити Ботнар, Даценко, Булатецький, в разі якщо прийдуть до влади. Та вони ж не мають жодного проекту для зміни, тільки говорять гасла. От Ю.Ботнар голова ЧООС в своєму житті ніде не працював, що він може запропонувати і реально змінити. Створює щось лише той хто має досвід і бажання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 патріот 13.07.2012 16:36
Цитую федор припципиальный:
наконец черкащане начали соображать кто пришел к власти жаль информация о проведении такой акции не доходит своевременно до жителей города уверен желающих поучаствовать было бы больше приятно было смотреть на колонну которая уверенно и дружно прошла по центральным улицам города скандировала ВЛАСТЬ ГЕТЬ ..........................ГЕТЬ автомобилиты уступали дорогу и сигналили МЕНТЫ на этот раз скромно опустили свои р....кие головы так держать объединяемся против залетных туп...вых циников


да не тіщте себе надіями про "желающих", якби було б їх так "много" то приїдналиляся б , а так як ви пишете було біля 600 чол. а йшли вуляцями і того набагато менше, ио грош вам ціна за цю акцію, чистий піар окремиим "квндидтам", ніхто і в ніщо вм не вірить, да і лідерів в ваших рядах раз два да і обчедся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 федор припципиальный 13.07.2012 16:09
наконец черкащане начали соображать кто пришел к власти жаль информация о проведении такой акции не доходит своевременно до жителей города уверен желающих поучаствовать было бы больше приятно было смотреть на колонну которая уверенно и дружно прошла по центральным улицам города скандировала ВЛАСТЬ ГЕТЬ ..........................ГЕТЬ автомобилиты уступали дорогу и сигналили МЕНТЫ на этот раз скромно опустили свои р....кие головы так держать объединяемся против залетных туп...вых циников
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 Василь 13.07.2012 15:49
Таких клоунів як у Черкасах Даценко з Булатецьким ще треба пошукати.. Сплять і бачуть: яку б ще хохму викинути :-* А Тулуб зі своєю челяддю нагадує перелякану біом..у. Більшості черкащан набридла і така влада, і така опозиція. Їдьте вже на помидори :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Друг 13.07.2012 15:42
Який зараз стан в сичова? Чи прооперували руку і назбирали 2 тис?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Ivan1 13.07.2012 15:32
Страшна не война, не голод, страшна потеря ориентиров в жизненном пространстве, ложь, исходящая отовсюду. Разве человек за последние десятилетия стал свободным? Смешно, когда во времена декларируемой свободы и демократии подавляющее большинство людей боятся потерять работу, за неуплату лишиться квартиры, боятся за своих детей, боятся бандитов и власть, просто боятся за свое будущее. Всем дали возможность говорить, но при этом лишили права на существование!