210 жителів мікрорайону «Хімселище» прийшли на третю зустріч із громадськістю голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.


Очільник області акцентував увагу на проблемах, які турбують безпосередньо жителів «Хімселища». А для того, щоб оперативно вирішувати усі проблеми жителів міста, на зустріч із громадськістю були запрошені заступники голови ОДА, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники міської влади, міліції тощо.

– Обласна влада не стоїть осторонь проблем обласного центру, завдяки нашому сприянню бюджету міста за  2010-2012 роки за рахунок державних інвестицій виділено 33,2 млн. грн., за рахунок коштів обласного бюджету – 7,3 млн.грн. – зазначив Сергій Тулуб. – Розвиток економіки в державі та області дозволяє оперативно і ефективно впроваджувати проголошені Президентом України Віктором Януковичем соціальні ініціативи.

Першим було відеозапитання, яке підготували представники Черкаської обласної телерадіокомпанії «Рось» про вкрай незадовільний стан доріг по вулиці Бидгощській, що вже понад 10 років турбує черкащан. За дорученням голови ОДА це питання буде виконано вже в серпні.

Крім того, турбували присутніх черкащан проблеми, пов’язані з корупцією, екологічна ситуація у мікрорайоні, приватизація житла у гуртожитках тощо.

Важливою на думку Сергія Борисовича була також і пропозиція відновлення клубів для спілкування самотніх людей, які діяли раніше у Будинку офіцерів.

Однак, крім висловлених зауважень, громадяни дякували і за швидке розв’язання проблем, про які йшла мова у ході попередніх зустрічей. Одним із них є відновлення освітлення в Смілі за дорученням голови ОДА.

На всі проблемні питання очільник області дав відповідні доручення, виконання яких взяв на особистий контроль, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Я запевняю вас, що всі ваші звернення будуть опрацьовані та направлені відповідальним особам для виконання. Відповідні доручення будуть підписані мною відразу після зустрічі, – підкреслив Сергій Борисович.

Нагадаємо, дві попередні зустрічі відбувалися у ЗОШ №30 та в ЧДТУ.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Василь 27.07.2012 09:13
портрет Лєніна і Мао за Солнцелікім виглядали б дуже доречно :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Зви Сало 26.07.2012 20:35
Слава КПСС! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 федор припципиальный 26.07.2012 20:34
хамелеон и януковская марионетка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 26.07.2012 13:43
Цитую глядач:
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="Станіслав"]Та хто той Чуприна щоб.../quote]
Станіславе(мабу ть Юрієвичу) я звичайний громадянин України,на Геройство не претендую,але правду відстояти зумію.


Юрійович не ризикне сліди залишати.

Почему? Он же большой и сильный.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 глядач 26.07.2012 12:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Станіслав:
Та хто той Чуприна щоб йому з Сергієм Борисовичем змагатися? Нехай бореться з другом ЛЬОШЕНКОМ як вон

Станіславе(мабу ть Юрієвичу) я звичайний громадянин України,на Геройство не претендую,але правду відстояти зумію.


Юрійович не ризикне сліди залишати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 О.ЧУПРИНА 26.07.2012 12:08
Цитую Станіслав:
Та хто той Чуприна щоб йому з Сергієм Борисовичем змагатися? Нехай бореться з другом ЛЬОШЕНКОМ як вон

Станіславе(мабу ть Юрієвичу) я звичайний громадянин України,на Геройство не претендую,але правду відстояти зумію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Станіслав 26.07.2012 11:24
Та хто той Чуприна щоб йому з Сергієм Борисовичем змагатися? Нехай бореться з другом ЛЬОШЕНКОМ як вон
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Десь 26.07.2012 11:04
Цитую Дресь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Схоже на те,що готується балотуватися по мажоритарному округу.Давайте Сергію Борисовичу разом зі мною на 195 окрузі.ЧЕКАЮ!

Вірно Олександре,ОДИН -НА-ОДИН з ним.

Тулуб буде(якщо буде) балотуватися то тільки десь,з Чуприною на округ він не піде .Жаль була б така хохма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Дресь 26.07.2012 10:12
Цитую О.ЧУПРИНА:
Схоже на те,що готується балотуватися по мажоритарному округу.Давайте Сергію Борисовичу разом зі мною на 195 окрузі.ЧЕКАЮ!

Вірно Олександре,ОДИН -НА-ОДИН з ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #4 Наталя Іванівна 26.07.2012 10:12
Чесно скажу - була на цій зустрічі. Чи не вперше людина з такої посади спустилася до нас на землю! Щиро вдячні за увагу! Та ще й за вирішення проблем дякуємо! Але от з дорогами треба щось робити!!!!