Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради оголосив конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти.

a9a21fe484bcf1e151482e33dc2a42cf


Про це йдеться на сайті департаменту.

Директором закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Документи приймаються з 30 квітня 2021 року до 28 травня 2021 року (включно). Конкурсний відбір відбудеться з 15 червня 2021 року до 22 червня 2021 року.Місце проведення конкурсного відбору: департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, м.Черкаси, вул. Гоголя, 251. 7 червня 2021 року відбудеться ознайомлення учасників конкурсу із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Діагноз 19.06.2021 11:23
Всі вакансії вже продані, а гроші поділені
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 просто цікаво 19.06.2021 09:37
серед претендентів папіка Юріка і його самого не має? Нагадало старий анекдот про бардель і перестановку ліжок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Катерина 19.06.2021 08:37
На мою думку, як жінки, треба виставити тільки один конкурс - проходження детектора брехні для усих претендентів- вони самі позникають!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Міла 16.05.2021 08:40
Цікаво. А що дійсно не варто і спробувати стати очільником школи в Черкасах, якщо є відповідний управлінський досвід досвід, здібності, власне бачення, але немає зв'язків і впливових друзів? ( нещодавно переїхала в Черкаси)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Оксана 05.05.2021 15:58
Чергова профанація. Ця посада продавалась, продається і буде продаватись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Іван 05.05.2021 11:55
Обов'язкова вимога - легка ступінь дебільності. Якщо ніколи не працював в освіті - супер. Вмієш морозитись - ти наш працівник. Матюкаєшся - тобі до нас з документами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Радник 05.05.2021 10:53
Сподіватись на чесний конкурс в цьому департаменті не варто! Шановні претенденти,кон тролюйте все!!!В 2017 році в музичну школу вибрали людину,яку оголосили безпосередньо перед конкурсом,яка не мала ні презентації,ні плану розвитку,навіть не мала поняття,де ця школа знаходиться.Зі всіх боків конкурс проводився з порушенням.Бажаю успіхів!Не дайте себе принизити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Олег 05.05.2021 10:23
Треба змінювати все ,у віділу освіти в гороно ,в дитячих садках .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Есть вопрос 04.05.2021 23:48
Кандидаты в члены директоров школ, должны быть вєрующіми, чи партєйними?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Михась. 04.05.2021 22:31
Та невже!? І що, ганьба 3-ї школи у вигляді вчителя-ЛГБТшника і шахрая буде змита? Втім його суд ще триває.