Присвоїти звання Почесного громадянина міста Черкаси Артему Довбику, футболісту з Черкас, який своїм переможним голом вивів збірну Україну до 1/4 Євро-2020. З відповідним зверненням на сьогоднішній сесії міської ради виступив голова Черкаської асоціації футболу Владислав Голуб, пише «ВиЧЕрпно».

202508000_3754567547982799_2748511165395011027_n

Нагадаємо, черкащанин Артем Довбик на останніх секундах додаткового часу забив переможний гол за Збірну України у 1/8 фіналу Євро-2020. Таким чином із рахунком 2:1 Україна вирвала перемогу в збірної Швеції.

В українській збірній представлені два черкащанина — Артем Довбик і Віталій Миколенко, — відзначив він. — Вони зробили для промоції нашого міста стільки, як не зробив останнім часом ніхто.  Тому я пропоную відзначити Артема Довбика, який своїм прикладом показує для кожного маленького черкащанина, що таке мрія і як її досягати, як іти до своєї мети.

Він попросив депутатів міської ради розглянути його пропозицію і відзначити Артема Довбика, присвоївши йому звання «Почесний громадянин міста Черкаси», а Віталія Миколенка нагородити подякою міського голови.

- Я це рішення обов’язково передам Артему через президента Асоціації українського футболу, щоб це було стимулом йому на грі з Англією, — додав Владислав Голуб.

Секретар ЧМР Юрій Тренкін відзначив, що вони підготують відповідний проєкт рішення, виконавчий комітет його розгляне, після чого його винесуть на розгляд наступної сесії міської ради.

Тепер збірна України зустрінеться в 1/4 Євро з Англією. Гра пройде у суботу, 3 липня, в Римі.

реклама

Коментарі  

 
+4 #20 Ни стыда ни совести 04.07.2021 22:01
Какие депутаты... В президенты. Не хуже Зеленского. Краина заслужила именно таких.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Можно город переименовать 04.07.2021 19:52
В Артёмовск. Во имя автора случайно забитого гола. Но этот местечковый даун из опэзжо*ников будет всеми своими членами "за" голосовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Секретар 04.07.2021 18:54
0:4. Питання з порядку денного в будь-якій редакції знімається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Голубам 04.07.2021 18:39
Терміново, Довбика у депутати!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Петро 04.07.2021 16:28
а Героя України слабо? і таке обговорюють чиновники, витрачають робочий час, за який громада ще і платить зарплату!!! Більше проблем у міста нема
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Бессмысленный 02.07.2021 07:44
И Беспощадный. Мушчинковый рач.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 повний довбік 01.07.2021 23:20
на ... і .... вплинули зміни клімату, спека, мозок плавиться, особливо тонесенький шар інтелекту. Але виборцям сподобається. Місто довбіків прагне догнати країну довбіків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 ЮЗР 01.07.2021 17:02
Может прям всем подряд премии давать 8) ...!Детям лучше помогите которые нуждаются в лечении! Андрюха Ярмоленко все деньги призовые от Евро в фонд благотворительн ый отдаст 8) А Довбык и так бабло получит призовые от евро 8) Аможет Бондаренку звание Мистер Дачная Плиточка дать :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #12 Міроха 01.07.2021 15:37
Я в щоці, що в нас на черкащині ще залишилися мужики...будяки, які так не люблят спорт...тобто футбол...ГАНЬБА таким як машинист бульдозераа, івану,шуліці та думайти і піпцю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #11 Віктор 01.07.2021 14:53
Диву даєшся коли чуєш такі пропозиції. Ну забив гол,піднявши імідж збірної на певний рівень, а до того збірна показала найгірші ігри серед всіх збірних.Чи випадковий вихід до 1/4 прирівнюється виграшу чемпіонату?Раз так, тоді пропоную площу перед мерією назвати іменем Довб І ка/ грав в Черкасах з прізвищем Довб И к /, встановити його пам"ятник, бульвар ШЕВЧЕНКА перейменувати на бульвар ДовбІка/ адже хіба можна порівняти творчість Шевченка з голом Довбіка/, присвоїни його ім"я стадіону, супермаркету, школі, дитячому садочку, двору, в якому він ріс, і т.д. Треба "героя"достойно відзначити.