реклама

реклама

Кандидат у депутати до Верховної Ради від «Батьківщини» по виборчому окрузі №195 Володимир Гресь торік отримав допомогу по безробіттю у розмірі 10 тисяч 453 гривні. Про це він написав у декларації, яку подав до Центральної виборчої комісії.

Загальна сума доходів декларанта за минулий рік становить 95 тисяч 882 гривні, а сума доходів членів сім’ї – 32 тисячі 300 гривень.

Розмір внесків членів його сім’ї до статутного капіталу товариства, підприємства, організації становить 150 тисяч 000 гривень.

Також кандидат має земельну ділянку розміром 1525 кв. метрів та житловий будинок площею 212 кв. метрів.

Їздить Володимир Анатолійович на Hyundai 2010 року випуску.

Довідка.

Нагадаємо, що до виборчого округу №195 входять частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711043, 711045 – 711048, 711050 – 711067, 711074 – 711079), Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони. Центром округу є місто Черкаси, Соснівський район.

реклама

Коментарі  

 
-3 #28 Гость 16.08.2012 18:24
Цитую Сонька Золота Ручка:
Гресь это полный ........ Одним словом "ба**га"...


Чем же тебе так нравится воровская романтика и лексикон, Сонечка ? С нашей то властью очччень символично получается.И еще ! Команду "писать, стрелять, кусать" можешь пока не выполнять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #27 Сонька Золота Ручка 16.08.2012 14:03
Гресь это полный ........ Одним словом "ба**га"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #26 Гоцман 16.08.2012 13:32
Цитую Муцалханов:
Чому Ви дивуєтись, ця людина кожної неділі в Чорнобаї стоїть біля церкви із проотянутою рукою і милостинь просить... З нього такий опозєцєонєр як і з декого Герой...

Говорил я Маршалу Жукову чтобы наших урок не обижал.Не послушал и проблем наделал.Этих трогать не надо,они сами друг друга утопят на выборах.Картина маслом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 Муцалханов 15.08.2012 15:51
Чому Ви дивуєтись, ця людина кожної неділі в Чорнобаї стоїть біля церкви із проотянутою рукою і милостинь просить... З нього такий опозєцєонєр як і з декого Герой...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Alfons 15.08.2012 14:35
Цитую Чисті руки:
Люди!!! Скидаймося по гривні бідному безробітному. Може тоді н............. од пуза. А взагалі при чому бідний ......., йому ж ці гроші якась ********* дала. Шо там кажуть депукати облради від бюту, хто найбідніший?

Не знущайтеся над людиною.Подивіться на його однопартійця Павла Костенка.Той набагато більше з бюджету поцупив.Гресь на його фоні чистий Ангел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 КС 15.08.2012 14:22
Пан Гресь в декларації в графі 17 та 19 взагалі запис відсутній.Починаєте політичну діяльність з великої брехні, шановний кандидат. П.............................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #22 остап 15.08.2012 10:39
Скільки ж тут мартишок зібралось ! І мартишка-юрист, і мартишка-детектив та ще й мартишка-благодійниця пропонує грошей зібрати ! А виглядає так, наче вони самі знаєте чим кидають у людей, сидячи в клітці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Чисті руки 14.08.2012 21:00
Люди!!! Скидаймося по гривні бідному безробітному. Може тоді н............. од пуза. А взагалі при чому бідний ......., йому ж ці гроші якась ********* дала. Шо там кажуть депукати облради від бюту, хто найбідніший?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 ВОВА 14.08.2012 19:54
Цитую Сирота:
Напали на чоловіка,а він можливо ті 10,5 тисяч віддав дитячому будинку.Нехай скаже чи так.

Може і дав би та самому не хватає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #19 Гоцман 14.08.2012 17:24
Цитую Дядя Вася:
Э,але, Анатольич!Согла сно законодательств а человек,получаю щий пособие по безработице, больше не должен иметь никаких источников дохода, это тебе и в центре занятости и в налоговой скажут................... Как с этим быть?

Так ноги делать нада, пока катина в масле не искупалась.Другого выхода не вижу.