реклама

реклама

Загальна сума річного доходу за минулий рік кандидата в нардепи, почесного президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської склала 731 тисячу 439 гривень.

Про це йдеться у її декларації про доходи, яку Жуковська подала до Центрвиборчкому задля балотування на мажоритарному окрузі №194.


З цієї суми 647 тисяч 194 гривні склала заробітна плата (донедавна Валентина Жуковська працювала головою правління «Надра Банку»), а 84 тисячі 245 гривень – це дивіденди та проценти.

Дохід членів родини Жуковської склав 24 тисячі 825 гривень.

Сума коштів на рахунках у банках та інших установах у Валентини Жуковської складає 2 мільйони 126 тисяч 458 гривень, у її родини – 54 тисячі 203 гривні.

Ні житлових будинків, ні квартир, ні автомобілів Жуковська та її родина не задекларували…

Довідка.

До мажоритарного виборчого округу №194 входить Придніпровський район, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711039 – 711042, 711044, 711049, 711080 –711100)

Центр округу: місто Черкаси, Придніпровський район.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Nikotin 14.08.2012 20:56
А не погано так виходить 50 к в місяць :sad: , а тоді дивуються чого відсотки по кредитах такі великі. Голосуйте, і чикайте "зниження" відсотків по с/г, іпотечним та іншим кредитам, а ще чикайте цін на селітру на рівні вартості російського газу 1до1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Ксюшка 14.08.2012 13:49
вы "почесный президент" хоть что-то знаете про азот и чем он живет?кроме экскурсий какое-то отношение к ниму имеете?сори он же ваш фин источник
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Ксюшка 14.08.2012 13:42
кто вам сказал такой бред что она финансирует ремонт Дружбака!!!!!!! !!!!!!!!1все финансируется за счет Азота а вернее за счет премий и зарплат простых рабочий!!!!!!!! !!!!!!поинтерес уйтесь у них если не верится и все встанет на свои места
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Ксюшка 14.08.2012 13:40
Хорошенький пиар ход показать свою прибыть в чуть большем размере чем все остальный.........................бабульки точно поведутся, а розумные люди и так все понимают
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Гость 14.08.2012 09:57
Видимо хорошо *************** **.
Другого по ней не видно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Моня Биберман 14.08.2012 06:00
Либерман, я на Вас удивляюсь. Дамочка точно из наших, так шож не помочь человеку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Правдоруб 13.08.2012 22:11
А цікаво до якоі фракціі у разі перемоги подасться ця дивокандидат?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Віталій 13.08.2012 21:22
И все деньги она потратила на реконструкцию Дружбы Народов:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Василь 13.08.2012 20:36
Ні, ну яка чесна жінка! Показала, що має гроші на рахунках.... Дивлюся інші декларації по Черкащині - всі крім Ничипоренка з Жашкова сироти. Навіть Губа та Яценко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Мирослав 13.08.2012 19:59
А де ж ця дамочка живе? Чи в арендованому "родичами" маєтку? Темна конячка :cry: :sad: